Skocz do zawartości

Dopasowanie pieluchy

kAs-09

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Mam dylemat z doborem spodenek BIB Santini Redux. Jestem pomiędzy rozmiarem L oraz XL.

Mam 185 cm wzrostu i 88kg.

Jak macie dopasowane pieluchę w tego typu spodenkach?

W mniejszym rozmiarem czuję jak ona siedzi dobrze na mnie trochę uciskając krocze. W pozycji stojącej pielucha przylega nawet od strony tyłka tak że nie ma luzu pomiędzy plecami a pieluchą)

Jeśli chodzi o rozmiar większy XL to ogólnie komfortowo mam lepsze odczucia (mniej uciską nogawki nogi), ale w pozycji stojącej pielucha od strony tyłka trochę odstaje (pod kroczem jest dobrze dopasowana ale mogę włożyć palec od strony pleców od góry)... Jak się pochylę do przodu (pozycja rowerową) to ona chowa się i tak wygląda jakby było ok.

W jaki sposób uciskają was pieluchy?

W moim przypadku byście wzięli L czy XL?

Słyszałem od sprzedawcy w sklepie z ciuchami że pielucha nie powinna odstawać z tyłu.

Moje najlepsze spodenki na których przejeżdżam około 100km bez problemów są ciaśniejsze w stosunku do innych modeli. Jeżeli możesz je ubrać i nie robią się chamskie wałki to stawiał bym na L. Jak usiądziesz na rower to i tak ucisk będzie większy. Popatrz jak układają się spodenki, czy z przodu poprawnie się układają i nigdzie nie ma zagnieceń. Może poszukaj innego modelu bo zwyczajnie możesz nie pasować do tego kroju.

• Lubię to! 1
Słyszałem od sprzedawcy w sklepie z ciuchami że pielucha nie powinna odstawać z tyłu. Moje najlepsze spodenki na których przejeżdżam około 100km bez problemów są ciaśniejsze w stosunku do innych modeli. Jeżeli możesz je ubrać i nie robią się chamskie wałki to stawiał bym na L. Jak usiądziesz na rower to i tak ucisk będzie większy. Popatrz jak układają się spodenki, czy z przodu poprawnie się układają i nigdzie nie ma zagnieceń. Może poszukaj innego modelu bo zwyczajnie możesz nie pasować do tego kroju.

Dzięki za wskazówkę odnośnie odstawania z tyłu. Tej informacji potrzebowałem! :)smile.png