Skocz do zawartości

porównanie kasków


jpilat

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , najbardziej polecił bym ci avenue'a od bella . Mam taki sam jak czasami chce pojeździć na luzaku i sprawdza się on świetnie . Wiadomo kask to kask ma ok wentylację ale głowa i tak się poci to jest niestety nie uniknione jest dosyć wygodny . Można by było narzekać na brak daszka ale myślę że zamiast tego mogą być jakieś okulary przeciw słoneczne . Oczywiście abus też jest niczego sobie ale różni się tym że bell ma system rozprowadzania energii po uderzeniu . Chodzi mi tu o mips który powoduje że nie masz przywalić w jedna część głowy tylko ta energia jest rozprowadzana co daje mniejsze szanse na uraz głowy od upadku . Innych kasków do których podałeś linki nie miałem więc ciężko mi coś o nich powiedzieć . Na koniec dodam jeszcze że jeśli nie możesz się zdecydować to porównaj może też ich wagę przy zakupie bo bez sensu jeździć w ciężkim kasku . 

Odnośnik do komentarza

Z tych powyżej brał bym Mavica. Jeżeli mogę coś polecić, to: https://www.sportpoint.pl/pl/szosoweczasowe/31906-kask-rowerowy-met-rivale-hes-czarno-czerwony-matowy-blyszczacy.html?gclid=Cj0KCQiAs5eCBhCBARIsAEhk4r4S5UPmy_NWlwE7Zbqru_kjNTq0xoFD1Fa3soD2NUvOFiAy3JUWRdgaAtPmEALw_wcB#/1170-rozmiary_kaskow_w_cm-54_58_cm

Lekki, dobra wentylacja przy zachowaniu pewnych elementów aero. System dopasowania na całym obwodzie głowy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...