Skocz do zawartości

Darmowa wymiana korb - FC-CT90, FC-M290, FC-MC12


Rosen

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis rok temu znalazlem takiego oto pdf'a (patrz zalacznik) wypuszczonego w USA, wzywajacego wszystkich uzytkownikow w/w korb do ich natychmiastowej darmowej wymiany.

W miedzyczasie okazalo sie, ze w moim pomykaczu jest wlasnie jeden z modeli, a dokladnie FC-MC12, bylo to jakis rok temu. Napisalem do Shimano Polska czy wymienia mi ja zgodnei z zapewnieniem. Pomimo ze , komunikat wypuszczono w 1997 roku, to Shimano wyslalo mi nowa korbe z supportem :). Zadne tam Deore, ot FC-M371 na kwadrat :) - niby nic ale po tylu latach mile sie zdziwilem.  Jesli zatem ktos ma jeszcze takowa w jakims piwnicznym oldtimerze, to spokojnie moze sie odezwac do Shimano Polska.

PS. Jak komus uda sie wymiec  to napiszcie.

CranksetA.jpg CranksetB.jpg
Odnośnik do komentarza
Dnia 29.06.2017 o 17:50, Rosen napisał:

Jakis rok temu znalazlem takiego oto pdf'a (patrz zalacznik) wypuszczonego w USA, wzywajacego wszystkich uzytkownikow w/w korb do ich natychmiastowej darmowej wymiany.

W miedzyczasie okazalo sie, ze w moim pomykaczu jest wlasnie jeden z modeli, a dokladnie FC-MC12, bylo to jakis rok temu. Napisalem do Shimano Polska czy wymienia mi ja zgodnei z zapewnieniem. Pomimo ze , komunikat wypuszczono w 1997 roku, to Shimano wyslalo mi nowa korbe z supportem :). Zadne tam Deore, ot FC-M371 na kwadrat :) - niby nic ale po tylu latach mile sie zdziwilem.  Jesli zatem ktos ma jeszcze takowa w jakims piwnicznym oldtimerze, to spokojnie moze sie odezwac do Shimano Polska.

PS. Jak komus uda sie wymiec  to napiszcie.

CranksetA.jpg CranksetB.jpg

Kolego a co do nich dokładnie napisałeś ? I co trzeba było im podać. Ja otrzymałem stary rower z korba FC-CT90 i nigdzie nie mogę dostać zamiennika.

Odnośnik do komentarza
Dnia 29.06.2017 o 17:50, Rosen napisał:

Jakis rok temu znalazlem takiego oto pdf'a (patrz zalacznik) wypuszczonego w USA, wzywajacego wszystkich uzytkownikow w/w korb do ich natychmiastowej darmowej wymiany.

W miedzyczasie okazalo sie, ze w moim pomykaczu jest wlasnie jeden z modeli, a dokladnie FC-MC12, bylo to jakis rok temu. Napisalem do Shimano Polska czy wymienia mi ja zgodnei z zapewnieniem. Pomimo ze , komunikat wypuszczono w 1997 roku, to Shimano wyslalo mi nowa korbe z supportem :). Zadne tam Deore, ot FC-M371 na kwadrat :) - niby nic ale po tylu latach mile sie zdziwilem.  Jesli zatem ktos ma jeszcze takowa w jakims piwnicznym oldtimerze, to spokojnie moze sie odezwac do Shimano Polska.

PS. Jak komus uda sie wymiec  to napiszcie.

CranksetA.jpg CranksetB.jpg

Witam mógłbyś podać szczegóły gdzie i co pisałeś w tym wniosku o wymianę ?

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to zwyczajnie zadałem pytanie czy mi to wymienia, a maila wysłałem na 

infopoland@shimano-eu.com

po dniu czekania napisałem kolejnego maila poniższej treści:

Witam 

Wyslalem wczoraj do was maila w sprawie korby ktora Shimano wymienia ze wzgledu na wadliwa konstrukcje.

Sprawdzilem wszystkie informacje i z tego co widze posiadam takowa korbe a po drugie znalazlem informacje ze Shimano nadal dokonuje ich wymiany.

Czy mam kierowac sprawe bezposrednio do Shimano Japan czy tez wy jako przedstawicielstwo zalatwicie sprawe?

Czekam n apanstwa odpowiedz.

 

Pozdrawiam

Bartlomiej

 

Mail poszedł 22 września, a 5 października dostałem odpowiedź, żeby przesłać im korbę a oni ją po prostu wymienia. 

Dajcie znać jak wam poszło, a jak będą robić problemy to napiszcie do Shimano Japan ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 12.04.2018 o 20:31, Rosen napisał:

Z tego co pamiętam to zwyczajnie zadałem pytanie czy mi to wymienia, a maila wysłałem na 

infopoland@shimano-eu.com

po dniu czekania napisałem kolejnego maila poniższej treści:

Witam 

Wyslalem wczoraj do was maila w sprawie korby ktora Shimano wymienia ze wzgledu na wadliwa konstrukcje.

Sprawdzilem wszystkie informacje i z tego co widze posiadam takowa korbe a po drugie znalazlem informacje ze Shimano nadal dokonuje ich wymiany.

Czy mam kierowac sprawe bezposrednio do Shimano Japan czy tez wy jako przedstawicielstwo zalatwicie sprawe?

Czekam n apanstwa odpowiedz.

 

Pozdrawiam

Bartlomiej

 

Mail poszedł 22 września, a 5 października dostałem odpowiedź, żeby przesłać im korbę a oni ją po prostu wymienia. 

Dajcie znać jak wam poszło, a jak będą robić problemy to napiszcie do Shimano Japan ;) 

 

Wysłałem email czekamy kilka dni teraz na odpowiedź :)

A czy korbę przysłali Tobie tej samej wielkości? Bo ja mam przerzutkę mocowana do suportu i nie wiem czy będę w razie w też ja musiał zmieniać .

Edytowane przez sebolpittbull
Odnośnik do komentarza
sebolpittbull

No i przyszła korba niestety bez suportu . Więc najpierw kupno suportu i potem zakładanie całości , o ile odrazy bym nie musiał wydać więcej pieniędzy na przeżutke przednia , łańcuch i wolnobieg ... . 

Przysłali mi model korby FC-M311. Na kwadrat.

Edytowane przez sebolpittbull
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...