Skocz do zawartości

Pomoc w regulacji Claris F2400


gacusx

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem ją wyregulować na każdy możliwy sposób,lecz nadal nic. Macie może jakieś porady dla mnie jak to zrobić? Przerzutka kiedy ją próbuję regulować zachowuje się następująco, kiedy mam ustawiony już dolny zakres i chcę przejśc do regulacji wielkiego blatu muszę przykręcić linkę,naciągam ją tak,żeby nie miała luzu no i wrzucam. Na dużym blacie są 2 problemy, pierwszy to taki,że łyżka wystaje mi za bardzo poza blat(łańcuch nie spada) ale wg. instrukcji zewn. część łyżki ma byc przy łańcuchu. Próbowałem tutaj manewrować śrubą H ,lecz nie przynosi to skutku takiego jakiego bym oczekiwał. Druga sprawa jest to trymowanie i w ogóle zrzucanie na mały blat. Mianowicie wrzucenie półbiegu wiąże się z strasznie dużą siłą użytą do wrzucenia go,wcześniej działało mi to okej(tutaj próbowałem śrubą baryłkową się bawić,lecz też mało co daje).No i ostatnia sprawa jest taka,że gdy już powiedzmy trymowanie by "działało" to po zrzuceniu na niższy bieg linka strasznie wisi,nie wiem jak sobie z tym poradzić. Czy ktoś mógłby mi jakoś nakreślić to jaśniej? Bo chyba jestem tak zielony,że nie jestem w stanie sobie z tym poradzić..Oglądałem już dużo filmików lecz na żadnym nie ma pokazanej kompletnej regulacji,tym bardziej dla szosy :( 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...