Skocz do zawartości

Kross Level B6 2017 po kilkuset km


Eisteufel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. 

Jeżdże na tym Krossie od około 500km, rozmiar L/21cali, mam 188cm i 102kg. 

Wymieniłem sztyce na carbonową co bardzo poprawiło amortyzacje, pedały na SPD m520 oraz opony na Continental Mountain King II z przodu oraz X-king z tyłu. Fabryczne Rapid Rob były beznadziejne w terenie w którym jeżdże (Ostergotland,Szwecja).

W przyszłym miesiącu wymienie koła na DT Swiss. Planuje także wymianę na 1x11 SLX lub XT oraz jeżeli się uda, wymiane amortyzatora na powietrzny. 

Dużą wadą tego roweru to brak taperowanej główki, chociaż z tego co czytałem, w półzintegrowanych sterach można zastosować stery o większej średnicy na dole, ale nie jestem pewien. 

 

 

IMG_1405.JPG IMG_1603.JPG
Opublikowano

Fajny rowerek, widzę, że dużo chcesz zmienić. Może bardziej opłacalne byłoby kupno od razu wyższego modelu, np. B8 ? 

Ale skoro już masz B6 to działaj ;)

Co do sterów to musisz założyć taki jakie przewiduje producent, inne nie będę pasować konstrukcyjnie do tej główki ramy.

  • Pomógł 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...