Sebaq Opublikowano 29 Kwietnia 2020 Opublikowano 29 Kwietnia 2020 Witam, planuję kupić używany Triban 500 z zaufanego źródła. Mam 185/186 cm wzrostu i już jeździłem chwilkę na takim rowerze w rozmiarze L i XL, ale nie mogłem się zdecydować co lepsze. Przy takim wzroście na którą opcję się zdecydować? , podpowiecie coś ze swojego doświadczenia ?
kaido2 Opublikowano 29 Kwietnia 2020 Opublikowano 29 Kwietnia 2020 Kwestia preferencji. Ja bym brał mniejszą 57. Prawidłowo do tego wzrostu 58.
89neo Opublikowano 29 Kwietnia 2020 Opublikowano 29 Kwietnia 2020 6 godzin temu, Sebaq napisał: Witam, planuję kupić używany Triban 500 z zaufanego źródła. Mam 185/186 cm wzrostu i już jeździłem chwilkę na takim rowerze w rozmiarze L i XL, ale nie mogłem się zdecydować co lepsze. Przy takim wzroście na którą opcję się zdecydować? , podpowiecie coś ze swojego doświadczenia ? Też sugeruję mniejszą L, śmigałem na L przy 176 i czułem, że była za duża, także dla Ciebie będzie akurat.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się