Skocz do zawartości

Serwis rowerowy Bydgoszcz


Innominates

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety, bo przerzutki serwisować jest najbezpieczniej :D ... jeszcze słyszałam, że ten za Wiślaną jest dobry, ale to tylko słyszałam, sama tam nigdy nie byłam :/ 

 

ostatnio w jednym Bydgoskim serwisie podsłyszałam, jak to, pięknie przykręcili kiere, która się odkręciła człowiekowi w czasie jazdy, strach się bać oddawać własny rower :/ 

Odnośnik do komentarza

cześć 

Wg mnie najlepszy jest gość w Osielsku - Adam Mróz. Firma Mrozbike, ul Centralna 22.

Polecam, były zawodnik, pedantyczny serwisant :-)

 

W Osielsku ma od niedawna sklep i serwis.

 

 

Edytowane przez janq77
  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam Adama, kiedyś pracował w Krysporcie na Gdańskiej, jak wycentrował koła to mucha nie siada, a w CCR wiecznie coś do poprawki, może jeszcze Tadziu z Sport Serwis ul Goszczyńskiego 

Odnośnik do komentarza

Dziś byłem w amsports to nie podejmują się takich rzeczy. Dziwne bo figurują na stronie Speca i w Olimpi polecili ich.

Na Goszczyńskiego nawet nie podejmują się serwisu hamulców hydraulicznych. Od tamtej wizyty postanowiłem, że sam sobie poradzę z serwisowaniem roweru.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Innominates napisał:

Dziś byłem w amsports to nie podejmują się takich rzeczy. Dziwne bo figurują na stronie Speca i w Olimpi polecili ich.

 

No to dziwne. Może spróbuj jeszcze w Mrózbike - no chyba, że faktycznie dasz radę sam. 

Odnośnik do komentarza

Ale jaja. Chodziło mi o chłopaków z Bydzi:

http://bikeboys.pl/webpage/kontakt.html

Chodkiewicza 17... Bydgoszcz. Jak wpiszesz w wyszukiwarce, to powinno coś wyskoczyć o nich. Mały cytat z innego forum: Serwis chyba najlepszy jest w Bike Boys bo Paweł to uczciwy koleś i pogadać można, często do niego po samą mądrość jadę ...

Ja sam, z racji bliskości korzystałem z serwisu Amsportu i nie mogę narzekać. Choć raczej to pierdołki były.

Edytowane przez rysib
Odnośnik do komentarza
Dnia 8.04.2017 o 21:33, star-wars napisał:

Zdecydowanie polecam Adama, kiedyś pracował w Krysporcie na Gdańskiej, jak wycentrował koła to mucha nie siada, a w CCR wiecznie coś do poprawki, może jeszcze Tadziu z Sport Serwis ul Goszczyńskiego 

Witam. Ten pan Adam bierze się za koła cabonowe?  Proszę o jakiś kontakt.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Roto Rito napisał:

Witam. Ten pan Adam bierze się za koła cabonowe?  Proszę o jakiś kontakt.

Polecam Velomania na Fabrycznej, ostatnio korzystałem z ich usług i z czystym sercem POLECAM !!! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...