Skocz do zawartości

Ostróda, Iława, Miłomłyn, Morąg i okolice

janoity

Rekomendowane odpowiedzi

Lubawa

Gdyby ktoś był z niedalekiej okolicy (Iława, NML, Brodnica, Ostróda, Lidzbark Welski, itp.) i chciałby się czasami zgadać na wspólne jeżdżenie (ja jak najbardziej mtb + szosa) to zapraszam na małą grupę FB: Ustawki rowerowe

Na grupie staram się rzucać hasłami co gdzie i kiedy się dzieje, umawianie się na wspólne jeżdżenie, i tym wszelakie podobne ;) Sam coraz częściej pakuję rower w auto i jadę w nowe miejsca, także może gdzieś się zobaczymy. 

OLSZTYN! 

Dobra od następnego tygodnia możemy coś pojechać ;) Mam 1 zmianę w pracy, więc po 15 mogę śmiało gdzieś pojeździć (jeśli pogoda będzie łaskawa) Szosa, las? W sumie wszystko jedno mój przełaj łyknie wszystko :P 

Dnia 21.09.2017 o 09:48, hanus napisał:

OLSZTYN! 

Dobra od następnego tygodnia możemy coś pojechać ;) Mam 1 zmianę w pracy, więc po 15 mogę śmiało gdzieś pojeździć (jeśli pogoda będzie łaskawa) Szosa, las? W sumie wszystko jedno mój przełaj łyknie wszystko :P 

Ja jeżdżę na MTB więc też zdzierżę wszystko. ;) Osobiście mam ok. 16 km do granic Olsztyna więc trzeba dobrze się umówić! 

No to co Olsztyn?
Środa, czwartek gdzieś się umawiamy? Godzina 16? Choć dla mnie może być i nawet później. Obecnie u mnie lekkie przeziębienie i kondycji jakoś brak, ale pokręcić spokojnie mogę :-)

Edytowane przez hanus

Szukam najładniejszych tras rowerowych i zakątków w rejonie Nidzica-Szczytno-Olsztyn-Ostróda. Polecicie coś? :)

Jeżdżę gravelem, więc nawierzchnia jakakolwiek, chociaż najchętniej unikałbym piachu i kocich łbów. 

Ja robiłem ostatnio trasę 

Działdowo. Kamionka. Mielno. Pawłowo. Olsztynek. Szwaderki. Jabłonka. Napiwoda. Nidzica. Dzialdowo

Wyszło 125km fajne widoki jeziora. w Szwaderkach można zjeść rybkę na powietrzu