Caelian Opublikowano 7 Kwietnia 2020 Opublikowano 7 Kwietnia 2020 Jakie zamienniki tego suportu? W moim suporcie w Potworze jest bicie w lewym łożysku. rurka plastikowa ta środkowa jest kompletnie demontowana.
Fimala Opublikowano 7 Kwietnia 2020 Opublikowano 7 Kwietnia 2020 33 minuty temu, Caelian napisał: Jakie zamienniki tego suportu? W moim suporcie w Potworze jest bicie w lewym łożysku. rurka plastikowa ta środkowa jest kompletnie demontowana. Zmierz jaką masz długość mufy i średnice osi korby i szukaj Nikt Ci nie da odpowiedzi na tacy.
Caelian Opublikowano 7 Kwietnia 2020 Autor Opublikowano 7 Kwietnia 2020 zewnętrzna średnica osi korby to 24mm z drobnym "hakiem" długość samej ramy w miejscu supportu - 100 mm
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się