Skocz do zawartości

Tour de Suisse i indolencja TVP

de Villars

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno wczoraj był najciekawszy etap Tour de Suisse. Podobno, bo TVP Sport uraczyła nas… ujęciem live finiszującego Spilaka. I to by było na tyle z relacji. A panowie Sobczyński i Szczęsny nawet się nie zająknęli, nie przeprosili widzów za  nieudolność i amatorszczyznę swojej stacji. Nie po raz pierwszy zdarza się, że mają poślizg ze startem transmisji ok pół godziny, tyle że dotąd coś tam zdążyli pokazać, a teraz nie. Pewnie kolarze ich znowu zaskoczyli, że szybko jadą. Albo z premedytacją chcieli pokazać co najwyżej ostatnie 10 km, tylko że nawet to im nie wyszło. Mam wobec tego apel: szanowni panowie z TVP, jak jesteście tacy nieudolni i nie potraficie pokazać wyścigu kolarskiego, to nie wchodźcie w paradę tym którzy potrafią. Niech te prawa do transmisji kupi Eurosport i pokaże wyścig tak, że będzie co oglądać, nawet z reklamami co 15 minut. A wy się zajmijcie pokazywaniem tenisa na jakimś podrzędnym poziomie. To wam nawet wychodzi i może znajdzie się ktoś chętny to oglądać. Tylko nie wyciągajcie łap po moje pieniądze...  

Edytowane przez de Villars

Szczerze... Post zaadresowany do TVP powinien wylądować w skrzynce mailowej TVP a nie na tymże forum. Tu rozmawiamy o rowerach nie o funkcjonowaniu instytucji publicznych, z których każdy z nas na swój sposób jest nie zadowolony. To nie miejsce do tego typu debat. Nie chcesz płacić abonamentu wyrzuć TV. Ot wsio...

4 godziny temu, de Villars napisał:

Mam wobec tego apel: szanowni panowie z TVP, jak jesteście tacy nieudolni i nie potraficie pokazać wyścigu kolarskiego, to nie wchodźcie w paradę tym którzy potrafią.

Jak kolega wyżej nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi i obrażania kogoś kogo nie znasz w TVP . Dopiero co nie dawno się żaliłeś ,że inni ośmielili się krytycznie wypowiedzieć o temacie który założyłeś ( mam tu na myśli nie umiejętność wymiany dętki w kole przez co rozżalony nie widziałeś sensu jazdy na rowerze) a robisz dokladnie to samo. Może te transmisje nie cieszą się dużą oglądalnością i dlatego jest jak jest.

Ja się żaliłem? Owszem, żałuje że go założyłem bo się szydera ze mnie zrobiła i tyle, ale na pewno się nie żaliłem. Szczerze, mam to w głębokim poważaniu, co sobie o tym ktoś myśli, mam większe zmartwienia. A ty masz chyba z tym jakiś problem, że ni z gruchy ni z pietruchy do tego wracasz, choć nie ma ku temu żadnego powodu.

To jest jasne ale jeszcze raz Ci wyjaśnię , obrażasz tu ludzi z nazwiska pracujących w TVP bo ci się ramówka programowa nie podoba - nikt ci nie każe oglądać, a miałeś wielki żal o konstruktywną krytykę śmiesznej sytuacji,nie zachowuj się jak dziecko . Skoro nie jestes za szydzeniem z innych jak to stwierdziłeś dlaczego sam to robisz ? Jak kolega wyżej napisał to nie miejsce na to i tyle w temacie.