Sequoia 2018

Jak przeciągnąć przewód do oświetlenia tylniego w ramie Specialized Sequoia

Rekomendowane odpowiedzi

Sequoia 2018
Napisano (edytowane)

Rok temu kupilrm sobie rower Specialized Sequoia 2018. A w tym roku kupiłem sobie oświetlenie AXA.

Z przodem nie było problemu z podłączeniem, ale żeby nie było tak łatwo, to z tylnim z podłączeniem ten problem powstał z momentem przeciągniecia przewodu w ramie. Z góry czy od tyłu ramy przewód dochodzi do korby.

Macie jakieś metody przeciagniecia oświetlenia w ramię?

Z gory dziękuję za każdą podpowiedź  Pozdrawiam

Edytowane przez Sequoia 2018

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzpiceR
Napisano (edytowane)
26 minut temu, Sequoia 2018 napisał:

Macie jakieś metody przeciagniecia oświetlenia w ramię?

Nikt nie robi takich rzeczy. Standardem zasilania są wbudowane w lampki akumulatory.

Masz zestawy do przeciągania przewodów przy wewnętrznym prowadzeniu. W budżetowej wersji załatwisz to np. dwoma mocnymi magnesami

Edytowane przez SzpiceR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sequoia 2018

Dlatego chce przeciągnąć, bo mam dynamo w piaście, ponieważ jak wyjeżdżam na tydzień to nie zawsze mam możliwość gdzie naładować, podczas postoju na jedzenie, nie naładuje do pełna.

Dzięki, z mgnezami spróbuję , nawet nie wiedziałem, że są zestawy do przeciągania.

Coś nowego sie dowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fimala
5 godzin temu, Sequoia 2018 napisał:

Dlatego chce przeciągnąć, bo mam dynamo w piaście, ponieważ jak wyjeżdżam na tydzień to nie zawsze mam możliwość gdzie naładować, podczas postoju na jedzenie, nie naładuje do pełna.

Dzięki, z mgnezami spróbuję , nawet nie wiedziałem, że są zestawy do przeciągania.

Coś nowego sie dowiedziałem.

Którą Sequoie masz? Jeśli Elite to normalnie ciągnij przewód pod wkładem suportu bo masz miski zewnętrzne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sequoia 2018

Dzięki, sam niewiem,  brak w dokumentacji tej informacji, po za tym, że to Specialized Sequoia z 2018 roku, tele tylko pisze.

Ciężko to widzę, z tym przeciągnieciem. Najgorszym wypadku będę musieć jedynie na zewnątrz przeciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi