Skocz do zawartości

Jaki jest najlepszy materiał na chwyt rękawiczek.

czerwo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem 3 pary rękawiczek ale po sprawdzeniu ich w domu dalej nie mogę się zdecydować, dwie pary (Kross i Spiuk ) mają zamszowy spód a Scotta mają taki materiał który jest dużo cieńszy i wydaję się że nie jest tak śliski jak zamsz, do tego Kross i Spiuk na kciuku mają taki grubszy materiał a Scott nie, i nie wiem czy to ma jakiś cel :D będę wykorzystywał te rękawiczki w lecie do xc

Macie jakieś doświadczenie z takimi rękawiczkami i możecie powiedzieć które byście wybrali ew. na co zwrócić uwagę ?

spiuk-xp-all-terrain (1).jpg spiuk-xp-all-terrain.jpg wm (1).jpg wm.jpg Kross.jpg

Edytowane przez czerwo

Ostatnio zakupiłem swoje pierwsze i były to Dirtpaw Gloves - 2019. Teraz po miesiącu użytkowania mogę się o nich wypowiedzieć co nieco.

Zaraz po zakupie zawiodłem się, że są za małe (wszystko pomierzone) i faktycznie gość w recenzjach o tym pisał i miał rację. Trzeba brać nieco większe.  Jak z przyczepnością zapytasz, a no świetnie, obszyte są od dołu miękką warstwą jakiegoś rodzaju materiału ale nie zmniejsza to ich przyczepności. Choć trochę grzeją to nigdy nie miałem sytuacji, że byłoby mi w nich za ciepło. Funkcje ochronną również pełnią doskonale, na ścieżkach pomiędzy gałęziami - nic do zarzutu. Jedyne co to szybko się brudzą, radziłbym wziąć ciemniejsze. Fajne jest to, że pozwalają na obsługę telefonu a jak się domyślam nie wszystkie na to pozwolą. 

Fox-Head-Dirtpaw-Gloves-2019-Model-fluorescent-yellow-M-66421-309522-1579104805.jpeg

Edytowane przez criispyhere