eathan

Przepusty kablowe do wewnętrznego prowadzenia linek

Rekomendowane odpowiedzi

eathan
Napisano (edytowane)

Od jakiegoś czasu szukam przepustów kablowych do samodzielnego prowadzenia linek wewnątrz ramy. Temat trudny bo zwykle większość producentów nie daje możliwości kupna swoich rozwiązań. Na szczęście na u braci Chińczyków można sporo modeli znaleźć. Trochę tego znalazłem i postanowiłem się podzielić z resztą. 

PS
Nadal szukam wersji na dwa pancerze. Ktoś się spotkał?

Edytowane przez eathan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piter614

A ten twój ostatni nie jest na dwa panczerze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eathan
19 minut temu, piter614 napisał:

A ten twój oststnibl8n nie jest na dwa panczerze

Masz rację ten jest podwójny. Poza tym oznaczyłem na liście jeszcze dwa inne, które wyglądają na podwójne. Jednak każdy z nich jest do pancerzy, które idą na całej długości (również w ramie). Nie znalazłem takich które mają oparcie na pancerz a do ramy wchodzi sama linka. 

Poza tym samo mocowanie nie wzbudza zaufania. Przy założeniu, że nie ma oparcia na linki to zakładam, że nie będzie docisku do ramy i przelotka musi dobrze wskoczyć w ramę. Inaczej będzie wypadać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kruk

Ten ostatni jest taki jak ma giant w ramach.

Gdzieś widziałem na forum że ktoś wrzucał link do Polskiego sklepu z taką przelotką podwójną do gianta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piter614

A do jakiej ramy szukasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eathan

@piter614 co Cuba LTD. W każdym razie chce zamontować sztyce regulowaną z wewnętrznym prowadzeniem linek. Muszę nawiercić kilka otworów dodatkowych. Kombinuje jak wykorzystać te, które już są. Stąd rozglądam się za przelotkami.

Spisałem to co znalazłem bo do tej pory na forum było trochę pytań o przelotki i to gdzie ich szukać. Pomyślałem, że się przyda dla potomnych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piter614

A spoko bo kiedy szukałem i znalazłem sklep stacjonarny Giant we Wrocławiu
Dowiedziałem się że można u nich zamówić takie przelotki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi