Skocz do zawartości

Lezyne super GPS Sigma Rox 11.0 Bryton 310

mniecio

Rekomendowane odpowiedzi

Cały sezon jeździłem z Rox 11.

Z plusów:

- bateria. Po przejechaniu 275 km było jeszcze 40%.

- mały. Dla mnie to plus bo nie lubię dużego ekranu.

- jazda po śladzie na rowerze szosowym sprawdza się wyśmienicie.

- planowanie trasy w aplikacji Komoot na telefonie i bezproblemowe przesyłanie jej na licznik.

- jakość sygnału. Nigdy nie zgubiłem GPS podczas jazdy.

z minusów:

- aplikacja na telefon oraz komputer. Strasznie mało intuicyjna, wszystkiego trzeba szukać gdzie jest.

Bryton nie posiada nawet śladowej nawigacji ale jazda po kresce jest taka se. Za to moim zdaniem ma lepszą apkę niż Lezyne, choć niektórzy piszą że jest prądożerna.
Lezyne ma możliwość skonfigurowania wielu rowerów i dowolnych ekranów dla każdego z nich. Ale jeśli zdecydujesz się na tę firmę to bierz coś nowszego. Super pro jeśli potrzebujesz mapy lub Macro plus, który ma nawigację TBT ale nie wiem na jakiej zasadzie działa.
Sigma - nic nie wiem, nigdy nie miałem żadnego produktu tej firmy.

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

W dniu 7.02.2020 o 19:56, mniecio napisał:

Chciałbym zasięgnąć  pomocy, który wybrać  ?  Dzięki z pomoc w wyborze :) 

A czego konkretnie oczekujesz od licznika? Na których funkcjach najbardziej Ci zależy?

18 godzin temu, Sziva napisał:

A czego konkretnie oczekujesz od licznika? Na których funkcjach najbardziej Ci zależy?

Prowadzenie po trasie bezproblemowe wgrywanie tras  łączność z telefonem  Ant+  ,i bateria  , często jeżdżę w trasy po  7 ,12 godz 

19 godzin temu, Tomek.G napisał:

@mniecio

Sigma powinna być spoko.

Dzięki :)

A Garmin 510 ? 

A czy do garmina nie będziesz potrzebował dodatkowego powerbanka? trasy 7-12h z prowadzeniem po śladzie wymagają odpowiedniego czasu pracy. Tutaj poratuje Cię właśnie Lezyne oraz Sigma. Nie wiem, ile trzyma Garmin, ale po kolorowym ekranie wnioskuję, że o wiele krócej niż 2 pierwsze