Skocz do zawartości

Śląsk - malowanie ramy (carbon).

tspan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie o namiar na jakąś prof firmę do pomalowania ramy szosowej z carbonu. Idealnie byłoby ze Śląska ale w końcu Polska to nie USA można dojechać 😉

Edytowane przez PrzeLuka
Przeniosłem do właściwego działu. Doprecyzowałem tytuł.

Hej - info prosto z FB " 4. Cena.
Ceny są ustalane indywidualnie, ale orientacyjnie koszt polakierowania ramy na dwa kolory ,z niezbyt zaawansowaną grafiką, z zawieszeniem ,która nie nosi poważnych śladów użytkowania, jest rozebrana i nie oklejona folią to około 800pln.
Wszystkie ceny podawane są w kwocie netto. Istnieje możliwość wystawienia faktury.

Jakby ktoś znał adres do kontr oferty chętnie przyjmę 

Samo lakierowanie jest łatwe i trwa chwilkę. W lakiernictwie bardzo dużo czasu schodzi na przygotowanie powierzchni. Nawet same materiały lakiernicze kosztują w tym niewiele. Niestety mamy takie czasy, że roboczogodzina potrafi kosztować 150zł, bo koszt utrzymania lakierni nie jest mały i potem wychodzi taka cena.

• Lubię to! 1

Panowie malowalem ramy scandium i akurat proszkowo w czym sa wyspecjalizowane malarnie gdzie to robilem. Nie wiem cxy ta technologia może być do carbonu ( temperatura topnienia lakieru ok 180-200 C. Natomiast te dwie lakiernie w pełni polecam. Maluja ramy i wiedzą z czym to się je. Tarnowskie Góry, Aluexpress, oraz Kraków, Colorex play, w pierwszej malowanie+ lakier ok 300 zl, w drugiej z moim lakierem 250 ( zdjecie starej powloki chemicznie, 1 podklad,2 lakier kolor, 3 lakier bezbarwny fortepianowy). Obie firmy maja dobre lakiernie, moze warto zapytac także o malowanie mokre.

IMG-20191019-WA0001.jpg IMG-20191019-WA0002.jpg

Edytowane przez Unknown

Mój carton robili w carbon-techu, jestem bardzo zadowolony z efektu, odswieżenie oryginalnej struktury lakieru na przednim trójkacie carbonowym, i tylnym alu z 2 części 350zł. Laicy łykaja ze rama jest nowa :)

received_2273775759588844.jpeg received_951796078555501.jpeg
W dniu 5.02.2020 o 09:11, Mjecio napisał:

No za malowanie tego co na zdjęciu 350zł, 250 naprawa miejsca po mocowaniu przedniej przerzutki, było wyrwane, teraz nie widać śladu, innych defektów nie było.

received_508372723139912.jpeg 20191205_171154.jpg 20191205_171151.jpg

Witam i kogo naprawiales swoja rame ? pozdrawiam