Skocz do zawartości

Koszulka Berkner


Gophfer

Rekomendowane odpowiedzi

Sam się nad nią zastanawiałem. Na żywo w sklepie prezentuje się całkiem dobrze. Materiał przyjemny w dotyku i sprawiało to wszystko wrażenie dobrej jakości. Nadmieniam że nic nigdy nie miałem z tej firmy.

Odnośnik do komentarza

Z Berknera mam tylko spodenki i bokserki z wkładką, ale z jakości jestem bardzo zadowolona. Jeśli masz okazję przymierzyć ją na żywo, to zrób to - nawet najlepsza koszulla będzie zła przy niedopasowaniu do budowy ciała. 

Odnośnik do komentarza

Może to będzie głupie pytanie ale potrzebuje trochę porady w kwestii doboru kolorystyki i stroju na rower. Jak pisałem na początku to będzie mój pierwszy "profesjonalny" strój. Nie chce też wydawać masę kasy np 400zl za spodenki czy koszulkę, ale jeżdżąc tej jesieni po lasach/laskach widziałem fajnie ubranych rowerzystów. Może trzeba mieć większy budżet niż planuje aby wyglądać równie fajnie ale spróbuje zrobić to nie wydając mase kasy :). Problem jaki mam to dobór kolorów (niby wstępnie mam wybraną koszulkę i spodenki, kask waham się miedzy lazer rox a rockrider)

Rower mam generalnie cały niebieski Kross Level 7.0 2019 , spodenki chciałem dobrać trochę powiedzmy neutralne np. Berkner Jamie do tego koszulka np Berkner Pablo czerwona będzie chyba dobrze kontrastować z niebieskim rowerem bo jest też wersja niebieska ale wtedy to już będzie za dużo tej "niebieskości" :(

Co myślicie jeśli wziąłbym koszulkę czerwoną i do tego kask Lazer Rox Niebieski lub Rockrider ST500 ale ten niebieski jest granatowy i wychodzi mix niebieskiego ;(, a może już nie kombinować z kaskiem kolorystycznie pasującym do roweru i wziąć np czarny/ biały albo kompletnie innny kolor, nie w tonacji roweru czy koszulki..

 

update:

a co sądzicie o tej koszulce Dec Rockrider XC 

 

Level.JPG BerknerJamie.JPG PabloCzer.JPG PabloNieb.JPG Rockrider500.JPG

LazerRoxNiebieski.JPG

DecXC.JPG Edytowane przez Gophfer
Odnośnik do komentarza

Zależy ile chcesz wydać na koszulkę. Ale jeśli 150-200 zł to lepiej kupić coś od renomowanego polskiego producenta np. Martombike, BCM Nowatex, Kallisto na Allegro, albo na Bikester czy Wiggle coś poszukać na wyprzedażach np. Endury

Odnośnik do komentarza

właśnie się złapałem na tym, że chyba nie chciałem wydawać na koszulke więcej niż 150zł, myślałem o czymś do 100, ale skoro rozważam takie koszulki w tej cenie, to pytanie co zyskuje kupujac koszulke za 150  a nie poniżej 100.

I czy taki  Martombike SnakeSkin będzie lepszy niż ta koszulka z berknrra czy decathlon , bo nie dość , że pare złociszy tańsza to nawet kolorystycznie mi się bardziej podoba :)

PS

kurcze ładne maja te koszulki w Martombike i z tego co czytałem na forum dobra jakość :)

MartombikeSnake.JPG

Edytowane przez Gophfer
Odnośnik do komentarza

Ja również posiadam jedynie bokserki z wkładką z Berknera, ale byłem w firmie (Knurów) i wszystko szyją sami. Niewielka firma ale jakościowo wszystko jest bardzo dobre. Żonie kupowałem strój do fitness a szwagierce spodenki rowerowe i obydwie też są zadowolone. Ceny jakie są takie są, niestety za jakość trzeba płacić. Koszulki kupowałem w mikesport, ich produkcję mimo bo mi się podobał takie z nadrukiem :) cena jakieś 130-160zł zależy czy im się rozmiary kończą na dany model. Mam też koszulkę (tą droższą) z lidla i porównując to mimo a lidl to jest przepaść w użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...