Skocz do zawartości

Kalendarz wyścigów amatorskich na 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

całkiem niedawno stworzyłem stronę będącą kalendarzem wyścigów dla amatorów. Na ten moment mam ok. 90 wydarzeń, więc jest to najbardziej aktualne miejsce w internecie z tego typu informacjami. Póki co skupiam się na wyścigach szosowych, ale nie wykluczam dodania do bazy wyścigów MTB. Oprócz samego kalendarza dodaję też szczegółowe opisy z relacjami z poszczególnych wyścigów. Myślę, że może być to przydatne zwłaszcza dla początkujących.

Kalendarz znajdziecie pod linkiem: https://bazawyscigow.pl/

• Lubię to! 1
20 godzin temu, Adass91 napisał:

więc jest to najbardziej aktualne miejsce w internecie z tego typu informacjami.

Nie jest. Przeklikałem i pierwszy wyścig widzę w kwietniu. Do kwietnia to ja już będę miał za sobą przynajmniej 5-6 wyścigów. W innych kalendarzach te wyścigi są uwzględnione. Dalej też kiepsko. Maj/czerwiec po jednym wyścigu, kiedy to są miesiące, w których jest tego najwięcej. Dalej nie klikam.

Rozumiem, że skupiasz się na szosie, ale powyżej cytowane przeze mnie Twoje zdanie jest zdecydowanie na wyrost. A brak Gran Fondo Gdynia, Kaszebe Runda czy TdP Amatorów mówi sam za siebie....

Najlepszy kalendarz jaki znam: https://www.kiwiportal.pl/wydarzenia/rowery 

Edytowane przez wojtek.k

Dzięki za opinię.

1. Tak jak wspomniałem wyżej, póki co, skupiam się na wyścigach szosowych. Owszem, do kwietnia bedziesz miał 5-6 wyścigów, ale przełajowych i MTB.

2. W maju na ten moment, dodanych jest ok. 25 wyścigów, w czerwcu ok. 20. Najprawdopodobniej przeklikałeś tylko wszystkie miesiące i nie wyświetlałeś poszczególnych dni (niebieska kropka na kalendarzu oznacza wyścig danego dnia). Tym samym widzisz tylko pierwszy dzień wyscigowy w danym miesiącu. Twoja opinia jest cenna, bo będę musial popracować nad funkcjonalnością kalendarza.

3. Grand Fondo Gdynia, Kaszebe Runda oraz TdPA są od dawna dodane :)

4 minuty temu, Adass91 napisał:

Dzięki za opinię.

1. Tak jak wspomniałem wyżej, póki co, skupiam się na wyścigach szosowych. Owszem, do kwietnia bedziesz miał 5-6 wyścigów, ale przełajowych i MTB.

2. W maju na ten moment, dodanych jest ok. 25 wyścigów, w czerwcu ok. 20. Najprawdopodobniej przeklikałeś tylko wszystkie miesiące i nie wyświetlałeś poszczególnych dni (niebieska kropka na kalendarzu oznacza wyścig danego dnia). Tym samym widzisz tylko pierwszy dzień wyscigowy w danym miesiącu. Twoja opinia jest cenna, bo będę musial popracować nad funkcjonalnością kalendarza.

3. Grand Fondo Gdynia, Kaszebe Runda oraz TdPA są od dawna dodane :)

Ad 1 tak, ale poza Twoim postem, sam serwis nie komunikuje, że skupia się na szosie. 

Ad 2 i 3 Ok, czyli czas zastanowić się nad intuicyjnością tego rozwiązania. Nie wiem w którym dniu jest jakiś wyścig, a więc muszę przeklikać wszystkie 365 dni w roku, żeby go znaleźć? I jaki jest sens pokazywania tylko pierwszych zawodów? Ja jestem z tych bardziej kumatych i zajmuję się zawodowo tworzeniem serwisów web i mobile i jeżeli dla mnie było niejasne, że trzeba coś zrobić (wybrać dzień), to jest duża szansa, że dla mniej ogarniętych ludzi będzie to również trudne. Popatrz na kiwiportal. Wchodzę, scrolluję i wyłapuję co mi pasuje. Nie muszę się nad tym zastanawiać.

To co ktoś wyżej pisał - podział na województwa byłby super :)

W dniu 1.01.2020 o 12:08, Adass91 napisał:

całkiem niedawno stworzyłem stronę będącą kalendarzem wyścigów dla amatorów. Na ten moment mam ok. 90 wydarzeń, więc jest to najbardziej aktualne miejsce w internecie z tego typu informacjami. Póki co skupiam się na wyścigach szosowych, ale nie wykluczam dodania do bazy wyścigów MTB

Może po prostu daj możliwość dodawania imprez przez użytkowników a sam skoncentruj się na moderacji. Dzięki temu unikniesz nie tylko braków w kalendarzu ale też "chronicznego braku czasu".