Skocz do zawartości

Co lepiej wybrać Garmin 820 czy 530

Andrew1985

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jak w temacie co lepiej wybrać ? Wiem , ze 530 jest nowa , odświeżona itd ale kosztuje w wersji do kolarstwa górskiego 1649 zł a 820 w wersji bundle 1299 i jest przeceniony z 1499zl plus ma gratisy 😋 

Stoje od dość dawna przed wyborem licznika i mam mieszane uczucia z jednej strony chciałbym 530 a z drugiej strony 820 bo ma lepsze dodatki w niższej cenie. Może ktoś miał podobne dylematy co do tych liczników i napisze jaka decyzje podjął  

Miałem takie dylematy bo szukałem licznika dla syna, ostatecznie kupiłem 530 na black friday za 1070zł bez czujników, do tego dokupię mu pasek tętna za 150 z decathlona, czujnik kadencji i prędkości od znajomego za 50zł i wyjdzie mi podobnie do 820. 

A jednak licznik nowszy lepszy, szybciej działający, na razie po dwóch jazdach syna jestem mega zadowolony z wyboru. 

• Lubię to! 1
5 godzin temu, Stryjek napisał:

Miałem takie dylematy bo szukałem licznika dla syna, ostatecznie kupiłem 530 na black friday za 1070zł bez czujników, do tego dokupię mu pasek tętna za 150 z decathlona, czujnik kadencji i prędkości od znajomego za 50zł i wyjdzie mi podobnie do 820. 

A jednak licznik nowszy lepszy, szybciej działający, na razie po dwóch jazdach syna jestem mega zadowolony z wyboru. 

A z jakiej strony kupowałeś za taka cenę ? Jak bym taką cenę wyczaił co Ty pewnie nie byłoby dylematu teraz :D 

A z jakiej strony kupowałeś za taka cenę ? Jak bym taką cenę wyczaił co Ty pewnie nie byłoby dylematu teraz  

Kupowałem u nas, ale w sprawdzonym bikeinn mają teraz za tyle samo:)

https://www.bikeinn.com/rowery/garmin-edge-530/137180529/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=8775793&country=pl&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAiAluLvBRASEiwAAbX3GfrUXqeK4SC02SqQg0Ryd87NVAJ856JBFs2r0hzD21TWwuXxwJT3oBoC0dIQAvD_BwE

Ja kupiłem tu

https://m.addnature.pl/984470.html

33 minuty temu, Stryjek napisał:

Widzę, że na bikeinn w ogóle Garminy są wyraźnie tańsze, niż gdziekolwiek indziej. Nie znam sklepu... jest ok, sprawdzony, godny zaufania? 

1 godzinę temu, Stryjek napisał:

Mistrzostwo , wybór jest tylko jeden , dziękuje za stronę i faktycznie w takiej cenie opłaca się brać 530 i można dokupić pare rzeczy np z Ali by wyszedł tak samo jak 820 bundle ;) 

Właśnie znalazłem na Ali firmy magene czujnik tętna za 70 zł i czujnik kadencji i prędkości po 46 zł :D wiec można powiedzieć ze licznik z czujnikami wyjdzie mnie 1300 zł :D 

• Lubię to! 1
Mistrzostwo , wybór jest tylko jeden , dziękuje za stronę i faktycznie w takiej cenie opłaca się brać 530 i można dokupić pare rzeczy np z Ali by wyszedł tak samo jak 820 bundle  
Właśnie znalazłem na Ali firmy magene czujnik tętna za 70 zł i czujnik kadencji i prędkości po 46 zł  wiec można powiedzieć ze licznik z czujnikami wyjdzie mnie 1300 zł  
Ciesze się że mogłem pomóc:)

@Andrew1985 będziesz zadowolony z 530. W linii modelowej 530/830 względem poprzedniej bateria rządzi. Przeskok to przepaść. Poza tym ciut większy ekran robi robotę. Nowy interfejs też jest wygodniejszy. O nowych funkcjach nie wspominam bo to oczywiste. 

• Lubię to! 1
[mention=8074]Andrew1985[/mention] będziesz zadowolony z 530. W linii modelowej 530/830 względem poprzedniej bateria rządzi. Przeskok to przepaść. Poza tym ciut większy ekran robi robotę. Nowy interfejs też jest wygodniejszy. O nowych funkcjach nie wspominam bo to oczywiste. 

Jeszcze jakby zrobili aplikacje do zmiany ustawień jak w wahoo byłoby idealnie ;)
41 minut temu, eathan napisał:

@Stryjek da się przeżyć. Aż tak często tego nie zmieniasz ;)

Wiem, dlatego zdecydowałem się w końcu na garmina chociaż z poprzednich generacji nie byłem zadowolony. 

Znaczy ja zostaję przy moim bolcie którego bardzo lubię, a syn będzie trenował z 530stką. 

• Lubię to! 1

@Stryjek a tylko jeszcze zapytam o stronę która mi podałeś czy jest dobra i nie ma się czego obawiać ? W internecie są różne opinie a w tym roku dużo wpadło im negatywnych i myślałem , ze maja płatność przy odbiorze , bo tak najbardziej lubię kupować ale jest tylko płatność online i trochę się zastanawiam żeby nie wtopić a cena faktycznie jest mega okazyjna :) 

[mention=965]Stryjek[/mention] a tylko jeszcze zapytam o stronę która mi podałeś czy jest dobra i nie ma się czego obawiać ? W internecie są różne opinie a w tym roku dużo wpadło im negatywnych i myślałem , ze maja płatność przy odbiorze , bo tak najbardziej lubię kupować ale jest tylko płatność online i trochę się zastanawiam żeby nie wtopić a cena faktycznie jest mega okazyjna  
Mnie jeszcze nie zawiedli a zamawiałem u nich wiele razy, ostatnio siodełko brooksa;)
58 minut temu, Łukasz_P napisał:

Co za różnica czy płatność online czy za pobraniem dostać cegłę? ;)

Zgodzę się z Tobą ale za pobraniem jak dobry kurier i dostałeś przysłowiową cegłę to i można ładnie zapakować z powrotem i odesłać :) a jak już pieniądz przelejesz i dostaniesz cegłę to niby tez można walczyć o kasę ale to długa droga z tego co słyszałem a i nie pamietam czy kończyła się happy endem. 

Zgodzę się z Tobą ale za pobraniem jak dobry kurier i dostałeś przysłowiową cegłę to i można ładnie zapakować z powrotem i odesłać  a jak już pieniądz przelejesz i dostaniesz cegłę to niby tez można walczyć o kasę ale to długa droga z tego co słyszałem a i nie pamietam czy kończyła się happy endem. 
Nikt Ci nie pozwoli rozpakowac paczki przed zaplaceniem (chyba, ze wykupiles taka opcje). Takze towar jest Twoj i kurier go nie zabierze jak Ci sie zawartosc nie spodoba.

Wysłane z mojego LG-K100 przy użyciu Tapatalka