sledzio1000 Opublikowano 5 Czerwca 2017 Opublikowano 5 Czerwca 2017 czy ktoś się orientuje jak wyregulować łożyska w tej piaście mam wrażenie że są trochę za mocno skręcone koło ma lekki opór jak przestaje się kręcić ....
sledzio1000 Opublikowano 5 Czerwca 2017 Autor Opublikowano 5 Czerwca 2017 (edytowane) tylna może zbyt mocno dokręcona kaseta ma wpływ Edytowane 5 Czerwca 2017 przez sledzio1000
Gość Opublikowano 5 Czerwca 2017 Opublikowano 5 Czerwca 2017 2 godziny temu, sledzio1000 napisał: tylna może zbyt mocno dokręcona kaseta ma wpływ kaseta nie ma nic do tego , jest nakrecana na bębenek przecież
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się