Skocz do zawartości

Cannondale Synaps Naprawa na gwarancji

JacekD40

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pech jadę sobie spokojnie a tu nagle trzask i pół korby zostało mi przy bucie, mało się nie zabiłem. To teraz zobaczymy fakty i mity z serwisem gwarancyjnym Cannondale rower ma trzy tygodnie i 125 km przejechane bo czasu brakowało  i pogoda słabiutka. Tak było

Tak jest

A więc Panowie i Panie zadzwonili do mnie i powiedział że był przedstawiciel z Cnnondale i że to tylko śruba się odkręciła ( wcześniej mowa była że pękła)w co nie chce mi się wierzyć bo wcześniej nikt nie potrafił wkręcić z powrotem tej śruby nawet w sklepie gdzie kupiłem rower, ale nic jadę odebrać i przy okazji wyjaśnić co z porysowaną korbą, tłumaczenie Panów było totalnie bez sensu. Więc odbieram rower i wsiadłem chciałem zobaczyć czy wszystko gra co się okazuje przednia przerzutka nie działa już mnie wzięła k....ca prawdopodobnie jak korba mi odpadła i się wysunęła coś mogła uszkodzić jak kuźwa można oddać rower nie sprawdzając czy wszystko jest ok. Za co człowiek płaci te grube tysiące. A jak zacząłem mówić że nawet gdyby śruba się odkręciła w co nie wierzę i dobrze że mam zdjęcia porobione to co z porysowaną korbą co słyszę że to nie nie mechaniczne uszkodzenie jak k.....a nie mechaniczne to uszkodzenie stało się następstwem niedbalstwa kogoś z fabryki lub ze sklepu. rower ma przejechane 125 km. korby od tak nie odpadają, a człowiek wyjeżdża mi z zarysowanym lakierem na samochodzie czy gwarancja to obejmuje więc mu wyjaśniłem że jak jadę nowym samochodem i wybuchnie akumulator uszkodzi lakier to gwarancja to pokrywa, bo jest to zepsute następstwem pierwszej wady. Rower zostawiłem w sklepie nie będę odbierał i się zastanawiam czy gdzieś nie napisać.

Napisałem do Cannondale Polska zapewnili mnie że pomogą sprawę ogarnąć czas pokaże.

Tak się zastanawiam czy nie olać tej gwarancji i nie zabrać roweru do dobrego serwisu w Warszawie

IMG_1746.JPG

IMG_1747.JPG

IMG_1748.JPG

IMG_1749.JPG

Edytowane przez JacekD40

No słabo. Być może było to takie gadanie serwisantów w sklepie o tym panu z Cannondale aby szybko, tanio i bezboleśnie rozwiązać problem.

Ja miałem trochę poważniejszy defekt z moim synapse, mianowicie pękła mi rama. Po 6000 km. Bez gadania została wymieniona na nowa. Rower wrócił do mnie po dwóch tygodniach.

• Pomógł 1

Już wszystko wiadomo Cannondale umył ręce powiedział że jest to wina sklepu który sprzedawał rower, Lub żeby zgłosić do FSA. Tylko ja się pytam skąd mam gwarancje z FSA czy Cannodale, Chłopaki ze sklepu zadeklarowali że sami to zrobią nie odpłatnie. Oni potrafią się zachować a taka firma nie.Przykre.

Wilku BardzoZły

Aż przykro patrzeć, mam nadzieję że przygoda skończy się wkrótce i rower będzie sprawny i kolega obróci to wszystko w żart. 

Z drugiej strony chciałem podzielić się podobną historią z wysp. Zaraz po zakupie swojego Scotta miałem problem z siodełkiem które za nic na świecie nie chciało siedzieć w miejscu i zjeżdżało w dół. Trzy wizyty później sklep (Evans Cycles) spróbował chyba wszystkiego i nic nie pomagało. 

Bardzo zniesmaczony skontaktowałem się z firmą Scott żeby dać im szansę na dorzucenie 5 groszy. Skierowali mnie to ich autoryzowanego serwisu i 2 dni później miałem odpowiedź i wszystko naprawione bez pytań. Okazało się że sklep źle dobrał rozmiar seat postu do ramy.... 

Producent wymienił seat post na nowy, pasujący, grubo posmarował pastą i od tamtej pory nie było żadnych problemów. Ciekawe że Scott postanowił sam porozmawiać ze sklepem i kilka dni później dostałem voucher na 50£ w ramach przeprosin. 

Taka sytuacja. 

Edytowane przez Wilku BardzoZły
  • Pomógł 1

Rower odebrany Chłopaki ze sklepu Rowereo z Łomianek się postarali i naprawili na swój koszt.Fajny sklep dbają o swojego klienta. Oby więcej takich sklepów i Ludzi.

IMG_1698.JPG

Edytowane przez JacekD40