Skocz do zawartości

[Propozycje] Trenażera do około 3000 - 3999 zł


rumcajson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje zakup trenażera. Zależy mi na tym żeby był ze zdejmowanym kołem, patrzyłem na sprzęt Tacx'a i szukam porady który model wybrać. Z mojego punktu widzenia różnią się tylko możliwym kontem nachylenia oraz ceną.

...

Flux 2 16% 3300pln

...

Cena oczywiście ma znaczenie, ale ponieważ planuje korzystać z tego dłuższy czas i nie zmieniać za dwa lata szukam optymalnego wyboru.

Czy faktycznie warto iść w model z 25% czy lepiej pojechać raz na jakiś czas w Tatry na weekend i tam zrobić mocny trening? Coś doradzicie?

Odnośnik do komentarza

Pragne zauważyć, że w celu uporządkowania działu zostały i są tworzone przedziały cenowe dla trenażerów. Proszę to uszanować.

Albo pytamy o konkretny model albo prosimy o propozycje w wątkach przedziałowych.

Jeśli danego przedziału jeszcze nie ma to zostanie utworzony po napisaniu stosownego wątku.

Odnośnik do komentarza

Koledzy. 

Jaki mogę kupić trenażer magnetyczny, żeby dopasować do roweru górskiego z napędem 1x12 (przerzutka Schimano SLX, główka piasty MICROSPLINE). Chciałem na początku coś z TACX, ale one są podobno niekompatybilne z tą główką piasty.  Na pewno ktoś z Was już coś wymyślił w tym temacie !

Odnośnik do komentarza

Cześć , jest to mój pierwszy wpis na forum , Witam i pozdrawiam. Wybieram swój pierwszy trenażer , po kilku godzinach czytania , oglądania w necie wybór padł na dwa

Tacx Flux 2 Smart 

Wahoo Kicker Core 

podobna półka cenowa , dominujące pozytywne informacje na temat modelu Wahoo , że się nie psuje jak Tacx itd. Czy mogę prosić o rekomendację, który wybrać ? 

Odnośnik do komentarza

Witam
Otóż zbliża sie zima w sezonie za dużo nie pojeździłem i myśle nad zakupem trenażera lecz póki co mam 1 rower mtb full 130mm skoku przód tył 120mm.
Z tego co widze to najlepszym rozwiązaniem jest Wahoo Kicker Core
Drugi rower -gravel bede miał okolo stycznia/lutego
Czy na tym fullu coś pośmigam sensownie na sprzęcie 
Jaki polecicie trenażer w tym budżecie ?

 

Odnośnik do komentarza

Siemka ! :) chciałbym się poradzić Was i wspomóc Waszą opinią który trenażer wybrać :) 

1. Wahoo trenażer KICKR CORE 

2. Trenażer ELITE Direto XR

Z tego co patrzę po sklepach Wahoo jest niemal niedostępny do kupienia, ale chciałbym Wasza opinie poznać który kupić itp. :)
Z góry dziękuje za pomoc ! :) 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że wszędzie znajdziesz podobną opinię. Otóż, "na papierze" lepsze parametry może mieć XR, ale i tak wszędzie polecą kupić Wahoo ;)

A prawda jest taka, że w obecnej sytuacji warto kupić to co uda się trafić jako pierwsze ;)

Przy odrobinie szczęścia będziesz zadowolony z obu, przy odrobinie pecha posypią się oba...

Na korzyść Wahoo przemawia dobra obsługa posprzedażowa, jak coś się wali i trzeba reklamować to nie robią problemów. Nie wiem jak w przypadku Elite.

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza

cześć,

odświeże temat - od ostatniego wpisu trochę czasu minęło, być może dojdą nowe opinie.

chce kupić trenażer do używania w mieszkaniu w bloku. na ten moment zastanawiam się nad :

a) Wahoo Kickr Core https://www.centrumrowerowe.pl/trenazer-interaktywny-wahoo-kickr-core-pd20820/?v_Id=133998

b) Elite Direto XR-T https://www.centrumrowerowe.pl/trenazer-interaktywny-elite-direto-xr-t-mata-rouvy-3msc-pd32279/

ten drugi blisko 500 pln tańszy, a jak już zostało to napisane wyżej na papierze lepsze parametry vs Wahoo. pytanie jak z żywotnością, i szeroko rozumianą podatnością na usterki awarie?

jeśli chodzi o rower, to chce wpiąć Krossa Eskera 6.0 z bieżącego roku.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...