Skocz do zawartości

Smart phone jako licznik kadencji, prędkości i tętna

Joke00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam iPhone xs i chciałbym z jakaś aplikacja połączyć trzy czujniki prędkości, kadencji oraz tętno. Już myślałem ze w końcu coś znalazłem, a mianowicie aplikacje wahoo, ale mam problem przy czujnikach kadencji i prędkości magene widzi tylko jeden jednocześnie np ten ustawiony na kadencje, drugiego szuka jak wejdę w informacje tego od prędkości to z nim się połączy, ale gubi ten od kadencji, czy to problem aplikacji, czy te czujniki się za sobą kłócą????? W żadnej innej aplikacji nie mam jak tego połączyć po bt w wersji darmowej. Proszę was o pomoc.

edit

dodam ze dzisiaj sprawdziłem z Zwift i FulGaz działają wszystkie czujniki prawidłowo. Tylko w wahoo jak chciałbym sobie odpalić liczniki podczas treningu na dworze to jest problem.

Edytowane przez Joke00

Witaj
Sam w zeszłym roku miałem problem z sparowaniem dwóch urządzeń jednocześnie jednak w moim przypadku problemem okazał być się telefon , albo jego jakieś wewnętrzne ustawienia .Problemem nie będzie raczej samo połączenie bluetooth bo to pozwala na sparowanie wielu czujników  , sprawdź może na innym urządzeniu czy wszystko działa , u mnie na OP nie dało rady sparować dwóch czujników równocześnie , ale stary HTC działa już ok.

Ja na IP Xs używałem Topeak Panobike+. Jest darmowa i do ściągnięcia z appstore. Nigdy nie miałem problemu z łącznością czujników kadencji, prędkości i pulsu. Aplikacja ma wbudowaną nawigację, niestety trasy trzeba opracowywać na telefonie, nie da się zaimportować z innych źródeł. Dane można potem oczywiście wypluć do Stravy. 

8 godzin temu, m-peter napisał:

Ja na IP Xs używałem Topeak Panobike+. Jest darmowa i do ściągnięcia z appstore. Nigdy nie miałem problemu z łącznością czujników kadencji, prędkości i pulsu. Aplikacja ma wbudowaną nawigację, niestety trasy trzeba opracowywać na telefonie, nie da się zaimportować z innych źródeł. Dane można potem oczywiście wypluć do Stravy. 

Wypróbuje dzięki za info

wyglada nie pierwszy rzut oka przejrzyście, zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce i czy zadziałają czujniki. No i tez jak będzie wyglądać analiza.

no i ten sam problem ma co wahoo widzi jeden na raz sensor, chyba dlatego ze jest dwu funkcyjny myśli ze jednym obsłuży kadencje i prędkość i nie można w aplikacji wybrać który jest od czego, pod tym względem lepsza apka to ful gaz i  zwift ale to tylko apki do jazdy w domu a nie na dworze i tu jest pies pogrzebany.

Edytowane przez Joke00