Skocz do zawartości

Wymiana przerzutki tył i korby w szosie


radarrr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, muszę wymienić tylną przerzutką Ultegra 6700, chyba kończy się jej czas, jaka inna, oczywiście poza taką samą będzie pasować? 105 5700? Może coś z Dura Ace? 

Poza tym muszę też wymienić korbe, obecnie siedzi FSA chyba Gossamer 50/34, nie pasuje mi do reszty roweru i kończą się zęby niestety. Jaką inną mogę zastosować? Najlepiej coś z shimano. Może być grupa wyżej, niżej, starsza lub młodsza. Jestem na etapie kupowania suportu do ramy bb30 więc oś dowolna. 

Napęd 2x10,prxerzutki ultegra 6700,kaseta 11-28.

 

Pozdrawiam 

Opublikowano

Korbę może sobie spokojnie wziąć 11 do napędu 10. Jeśli chcesz korbę o takim samym stopniowaniu to nie musisz zmieniać przerzutki.

Opublikowano (edytowane)
22 godziny temu, radarrr napisał:

jaka inna, oczywiście poza taką samą będzie pasować?

Tiagra 4600, 105 5600, 105 5700, ultegra 6600, da 7800 i chyba 7900

Osobiście kupiłbym to co jest do znalezienia w stanie nowym.

Edytowane przez SzpiceR
Opublikowano (edytowane)

Czyli nie ma sensu pchać się w używke, nawet w dobrym stanie? 

Jeśli chodzi o przerzutke to najlepsze lata ma za sobą, krzywy wózek, kółka na dotarciu, stan dostateczny albo jeszcze gorszy. W tej kwestii czego szukać? 

Edytowane przez radarrr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...