Bienio232

Karbonowa kierownica z flarą do typowej szosy

Rekomendowane odpowiedzi

Bienio232

Witam.

Noszę się z zamiarem wymiany kierownicy na karbonową w moim Giancie TCR Advanced. Wybór był oczywisty dopóki nie przejechałem się Cannondalem Synapsem z zamontowaną kierownicą FSA K-Wing AGX. Niesamowicie dla mnie komfortowa kierownica z delikatną flarą zamontowana na rowerze Endurance dala mi mnóstwo frajdy i co najważniejsze wygody. Ścigam się bardzo od święta i typowo czerpiąc z tego radość zamiast walczyć o sekundy. Stawiam głównie na długie przejażdżki ze znajomymi. I tutaj pojawia się moje pytanie. 
Jak myślicie? Czy taka kierownica sprawdzi się w moim Giancie, czy może lepiej postawić na coś typowego dla tego rodzaju roweru?

Z góry dziękuje za odpowiedzi! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kruk

Ja myślę że troszkę szukasz usprawiedliwienia lub potwierdzenia sposobności zakupu takiej drogiej kiery :D Dla mnie osobiście by pasowała i na pewno wniesie dużo. Ja zawsze powtarzam to co Szaj mówił cyt. " jak Was stać, to kupujcie rower nawet za 30 tysięcy złotych, aaa co, raz się żyje" i jestem tego samego zdania. W razie zmiany roweru czy coś kierownice możesz sobie zostawić przecież:)

• Dziękuję! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bienio232

Hehe! Chyba spostrzeżenia trafione w dyszkę! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kruk

No widzisz :D  Także nie przejmuj się i kupuj, kierownic nie zmienia się tak osprzętu i spokojnie może Ci służyć dobre paręnaście lat nawet. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi