LukaszMerida

Prawidłow dopasowanie koszulki szosowej

Rekomendowane odpowiedzi

LukaszMerida
Napisano (edytowane)

Cześć!

Powoli kompletuję strój na rower i właśnie kupiłem swoją pierwszą koszulkę rowerową GIORDANA Trade Laser blue w rozmiarze XXXL oraz XL. Mniejsza jeśli chodzi o przyleganie jest dla mnie bardziej komfortowa, jednak czy ona nie jest za krótka?

`XXL`: https://naforum.zapodaj.net/6f1cf289ad9d.jpg.html

`XL:  https://naforum.zapodaj.net/c1acc270042d.jpg.html

Edytowane przez LukaszMerida

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź

Nie jest za krótka, leży na Tobie idealnie właśnie.

Ta w rozmiarze XXXL trudno powiedzieć, bo nie widać na zdjęciu gdzie dokładnie się kończy, ale widać, że w miejscu gdzie skończyć się powinna, jeszcze się ciągnie w dół. Poza tym jest dramatycznie za luźna jak na szosowe standardy. ;)

Koszulka kolarska nie powinna być tak długa jak zazwyczaj masz tshirty. Powinna się z przodu kończyć znacznie wyżej (za to mile jest widziane, żeby krój przewidywał dłuższy odcinek z tyłu), bo weź pod uwagę, że na szosie spędzasz czas głównie w pochylonej pozycji, i to dość nisko, więc nadmiar materiału w tamtym rejonie tylko generowałby niepotrzebne łopotanie. Jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LukaszMerida

Dziękuję Ci serdecznie za pomoc, jako początkujący mam wiele dylematów. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi