Skocz do zawartości

Merida Matts Drifter (2002)-Moje pomarańczowe oczko w głowie

Marrooxd

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moje pomarańczowe oczko w głowie 

Merida Matts Drifter z 2002 roku. Rower został złożony od podstaw. Rame kupiłem od koleżanki z pracy i złożyłem na całkiem nowych częściach.

Rower posiada pełny osprzęt Alivio czyli manetki, korba, przerzutka przód jak i tył oprócz kasety-kaseta to SLX 9s, łańcuch-HG93 

Napęd 3×9, kierownica zoom szerokość 720mm, mostek Controltec z logiem merida, amortyzator rock shox dart 3 z przerobionym tłumikiem-włożłem do niego sprężynę aby działała blokada z manetki pop lock która również jest na pokładzie. Piasty podstawowe Shimano z mocowaniem na center lock, szprychy-DT SWIS Champion, obręcze-mavic, tarcze Shimano (przód ø180, tył ø160mm) hamulce tarczowe hydrauliczne zwykłe m445, opony maxis crosmark

Całość waży około 11 kilo 

Rama oryginalnie byłasrebrno-niebieska (niestety nie posiadam juz zdjec z przed malowania ale jak tylko gdzieś je odkopie to wstawię)  natomiast w późniejszym czasie chciałem ją odświeżyć i pomalowałem ją na pomarańczowo, po tym zabiegu rower wyglądał obłędnie, a apetyt rośnie w miarę jedzenia się dodałem jeszcze kilka detali które poprawiają wygląd roweru, a to jeszcze nie koniec przeróbek :)

received_771881772985835.jpeg received_1432449636794246.jpeg received_1432449216794288.jpeg 20170523_231147.jpg 20170517_095505.jpg

Edytowane przez Marrooxd