Skocz do zawartości

garmin edge 830 czy 1030?


karolccia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym dodał, że niezależnie czy 830 czy 1030 czy cokolwiek innego to warto mieć czujnik prędkości. Pomiar na GPSie ma trochę przekłamania. Sprawdzałem kilkukrotnie na tej samej trasie:

- samo 1030: 75.50 km (+/- kilometr)

- 1030 + czujnik prędkości: 73.25 (+/- kilka metrów).

Odległość z route plannera https://dynamic.watch/me - 73.20. 

Odnośnik do komentarza

 

Jak dużo śmiga się po krzakach to czujnik jest "is an absolute must-have ". Inaczej bardzo duże przekłamania w dystansie i innych parametrach skorelowanych z tym atrybutem. 

 

Polecam czujnik Garmina  drugiej generacji. Bardzo sprytne i rozwojowe  "ustrojstwo". Może sam z siebie robić za licznik, gdyż pamięta całą trasę i potem przy ewentualnej synchronizacji nastąpi przekazanie danych do licznika. Wystarczy sam czujnik na kole a Edga zostawiamy w domu.

Edytowane przez pecio
Odnośnik do komentarza
krakowski_obwarzanek
W dniu 26.06.2020 o 22:11, Montano napisał:

Czy warto teraz dopłacić do wersji z plusem? Chcę kupić ktoregoś garmina przed wyjazdem w biewzczady. 

Czytając i oglądając wiele recenzji można stwierdzić że zalety są co do wersji z plusem 1030. Na pewno większy ekran dotykowy, gdzie część recenzentów stwierdziła że na 830 mógłby być większy w celu łatwiejszego korzystania. Wydaje się że to ten sam procesor w obu modelach, więc szybkość będzie porównywalna. Jeśli chodzi o ilość funkcji to praktycznie jest identyczna. Teraz pytanie tylko do użytkownika czy jest w stanie dopłacić te dobrych kilaset złotych do licznika z plusem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...