Skocz do zawartości

Okulary Ekoi Perso Evo 9


alltim3rr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

noszę się z zamiarem zakupu pierwszych, porządnych okularów i nie chciałbym wybrać błędnie ponieważ model, o który chce zapytać- Ekoi Perso Evo 9 ( https://www.ekoi.com/pl/configurateur/perso-evo-9-3.html ) kosztuje ok 400zł. 
Chciałem zapytać czy macie doświadczenia z okularami tej firmy, co możecie o nich powiedzieć, a przede wszystkim czy w tym budżecie przychodzi Wam do głowy jakiś mądrzejszy ruch na ulokowanie kasy rzędu 400zł.

Napisałem też do sklepu Ekoi, a konkretniej do ich polskiego przedstawiciela na facebooku. Trzeba przyznać, że odpowiedź była szybka ale przeczytałem właściwe same ogólniki plus jako atut rzucają informację, że kilku zawodowych kolarzy jeździ w ich produktach.
Mnie lekko odstrasza i nie budzi zaufania ta "niby-promocja" i hiper okazja, która (jak przejrzałem fora) trwa latami i nigdy się nie kończy.

Stąd pytanie:
- czy ich oksy są coś warte czy jest to jakiś przy-drogi chińczyk?
- czy mając budżet ok. 400 zł bralibyście ekoi'e czy szli w inną stronę?

pozdro

 

Opublikowano

Kupiłem dla syna inny model i okulary są niezłe, dobrze wykonane a szkła przyzwoite, ale dąłem za nie 170zł.

I raczej więcej bym nie dał bo powłoka lustrzana jest słaba i szybko się rysuje. 400zł to zdecydowanie za dużo, połowa to jest max. 

Z 400zł wolałbym fotochromy alpiny 

https://www.szumgum.com/okulary-alpina-alpina-eye-5-shild-vl-kolor-black-matt-white-black-szklo-black-s1-3-fogstop.html

Chyba że nie chcesz takich szkieł to zobacz te oksy ze szkłami zeiss-a 

https://www.odziezdlakolarzy.pl/okulary/nrc-x1.angliru-okulary-rowerowe/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...