Skocz do zawartości

Shimano R540 - nakładki


snerol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, czy ktoś wie o istnieniu nakładek platformowych na pedały Shimano R540 ? Na pewno są na M540, ale potrzebuję do wersji R540. Zastałem takie pedały w rowerze, który zakupiłem, ale narazie nie chcę jeździć na spd. 

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Kto by się bawił w coś takiego. Z powodzeniem jeździłem na nich w zwykłych butach.  Nawet jakby jakieś takie cuda się pojawiły to będą w cenie aluminiowych pedałów platformowych z deca, a tej już są całkiem spoko. Nakładki platformowe na zwykłe SPD są nic nie warte.

Opublikowano

Do szosowych raczej nakładek nie ma, a nawet jakby były to najtańsze platformy będą i tańsze i wygodniejsze w użytkowaniu, bo dwustronne. Wymiana to przecież moment.

Opublikowano

Jasne, dzięki za info. Zrobiłem jazdę testową tylko po parkingu w zwykłych butach. Jak odbiorę rower to przetestuję czy rzeczywiście jest szansa na nich pojeździć w zwykłych butach. 

Opublikowano
29 minut temu, snerol napisał:

zy rzeczywiście jest szansa na nich pojeździć w zwykłych butach

Jak musisz podjechać na luzie to serwisu oddalonego o kilometr, to się da. Dalej/mocniej nie ma szans.

Opublikowano

kup najtańsze pedały - np, w decatholnie za 19,99zł, to taniej niż za wysyłkę gdybym spakował swoje :P

Opublikowano
2 godziny temu, nctrns napisał:

Jak musisz podjechać na luzie to serwisu oddalonego o kilometr, to się da. Dalej/mocniej nie ma szans.

Czyli skończy się na platformach :) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...