Skocz do zawartości

Najlepsza aplikacja do wyznaczania tras - Android


SzalonyPokrecony

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie polecić jakieś aplikacje, do wyznaczania gotowych tras MTB, gdzie wpisuje dystans i aplikacja sama wyznacza proponowaną pętlę? widzę że jest taka opcja w naviki, ale czy ktoś tego używa i czy warto to wykupić? darmowa wersja wyznacza tylko propozycje "codzienne"... 

Odnośnik do komentarza

Polecam aplikację mapy.cz, po rejestracji możliwe jest generowanie tras, bardzo fajne mapy i w 100% darmowe. Jedyny minus to brak opcji treningowych ale do amatorskiego zastosowania wg mnie najlepsza. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, manfrednt napisał:

Drugą wadą mapy.cz jest brak możliwości manualnego poprowadzenia trasy tam gdzie na mapie jej nie ma a w rzeczywistości jest.

Ostatnimi czasy mocno mnie ta wada irytuje. Dodam, że dotyczy to również przypadków gdzie dana droga nie spełnia kategorii wybranej opcji podróżowania, np. planując trasę na rower szosowy nie wymusimy choćby na kawałeczku przejazd jakąś drogą szutrową. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.10.2019 o 12:06, Red napisał:

Wszystkie apki tego typu korzystają z OSM

Nie wiem jak w innych, ale w Locus just też UMP oraz inne. Można też wgrać własną mapę lub kupić gotową z ich sklepu. Są np mapy compassu (nie testowałem)

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.08.2020 o 19:35, Michal2008 napisał:

A w Locus pro są proponowane trasy (pętle)  przy podaniu kilometrów ?

Nie ma. Locus to nie apka rowerowa tylko po prostu nawigacja bez nastawienia na konkretny typ pojazdu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...