Trzaska

Ścieżki rowerowe gmina Chojnice

Rekomendowane odpowiedzi

Trzaska

Wybieram się na wakacje do wsi letniskowej Swornegacie. Na mapach jest sporo ścieżek rowerowych. Szukam informacji  jak po tych ścieżkach się jeździ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piotr78

Traseo.pl  i wpisz jurash. Ten człowiek dal tam bodaj 10 tras po kaszubskiej marszrucie i nie tylko. Byłem tydzień temu na dlugi weekend i choć zrobiłem tylko 2 x 30 km z braku czasu i pogody to trasy bardzo fajne. Teren nawet pofalowany, więc i krótkie podjazdy są. Ale te przygotowane trasy, ktore biegną lasem kilka, kilkanaście metrów od ulicy bardzo fajne i szybkie. Techniczne łatwe. Nawierzchnia mix szutrow, asfaltu i kostki. W bdb stanie. Szlaki poza nią już trudniejsze, na opony mtb. Ale też nie jakoś specjalnie trudne. 

Ps.

Jak znajdziesz multitoola gianta to daj znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Standardowox

W zeszły weekend byłem polecam. 22f010a9a3038b9bf8b33c8bd3972ee9.jpg63b91d1913c4a007c56022f9042e5bfb.jpge12a9a92c0040f9aa878c41c636c30c1.jpg73a81de183a04442741fa0943e165dba.jpg72c864d361db4c1149ac583f5a8ff5bc.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pizzaq

Masa ścieżek do przejechania zwykłym rowerem, sporo szlaków do przejechania czymś z trochę szerszymi oponami. Sam ruszam w tamte rejony 9 lipca. Jeżeli chcesz więcej informacji o trasach zajrzyj na moją Stravę, sprawdź lipiec 2017 i lipiec 2018.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi