Skocz do zawartości

Problem z uszami ;/


Bananek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! Gdy jeżdżę  w zimne dni, tak poniżej  20c to bolą mnie zewnętrzne części uszu ;( Macie też taki problem? Jak na to zaradzić? Może jakaś opaska czy  coś?    

Opublikowano

Jak jeździsz w kasku, to są czapki pod kask. A tak w ogóle to gdzie mieszkasz? Czy tak w zimę zmarzłeś że jeszcze nie odtajałeś ? :)

Opublikowano

Możesz zakładać opaskę. Doraźnie możesz włożyć watę do uszu. Ale doradzam laryngologa. W zimne wietrzne dni to nic niezwykłego. Ale przy temp. poniżej 20° to dość niepokojące.

Opublikowano

Dzisiaj raptem  4km przejechane, temperatura odczuwalna  to  ok. 15c bo przyprędkości 30km/h to nie  mało 😜 I ten problem ;/ Nie wiem czy wata  coś  pomoże, bo bolą mnie zewnętrzne strony, na szczęscie nie wewnątrz. Myślę, że odtajałem z zimy 🤣

Opublikowano

Czapka pod kask, ale taka, która zachodzi na uszy lub kominiarka.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na zimne dni używam narciarską kominiarkę polarową i daje radę. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...