Papynsky Opublikowano 10 Czerwca 2019 Opublikowano 10 Czerwca 2019 Cześć! Mamy tu jakichś speców, którzy podpowiedzą od jakich punktów zmierzyć barki żeby dobrze dobrać szerokość baranka?
nctrns Opublikowano 10 Czerwca 2019 Opublikowano 10 Czerwca 2019 Wymacaj kości na końcu obręczy barkowej, wokół których ruszają ci się ręce. 1
Papynsky Opublikowano 10 Czerwca 2019 Autor Opublikowano 10 Czerwca 2019 Skoro wychodzi mi około 38cm to rozumiem że w taką szerokość mam celować, czy panuje jakaś zasada w stylu szerokość barków + rozmiar kierownicy większy/mniejszy?
leejoonidas Opublikowano 10 Czerwca 2019 Opublikowano 10 Czerwca 2019 (edytowane) Oprzyj się o krawędź stołu rękami w lekkim pochyle tak aby Twoje ramiona były względem siebie jak najbardziej równoległe i zmierz odległość pomiędzy zewnętrznymi stronami dłoni, a najlepiej przeczytaj sobie to poniżej z linku. https://53x11.pl/wybor-kierownica-szosowa/ Edytowane 10 Czerwca 2019 przez leejoonidas 1
Papynsky Opublikowano 10 Czerwca 2019 Autor Opublikowano 10 Czerwca 2019 Dzięki! No właśnie pytam dlatego bo dotychczasowa kierownica ma 40cm szerokości (a do tej pory myślałem że 42cm, musiałem wcześniej coś źle mierzyć). A planuję kupić o bardziej kompaktowym gięciu i od razu mógłbym dobrać szerokość. Bo na dotychczasowej dłonie kierowałem bardziej do wewnątrz jednak i nie do końca było wygodnie. No i nie wiem czy 38 nie będzie za wąsko 😁
leejoonidas Opublikowano 10 Czerwca 2019 Opublikowano 10 Czerwca 2019 Ja bym wybrał szerszą bo jest wygodniejsza, teraz decyzja należy do Ciebie.
Papynsky Opublikowano 10 Czerwca 2019 Autor Opublikowano 10 Czerwca 2019 Czemu szersza jest wygodniejsza od węższej?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się