Skocz do zawartości

[Północ polski] Jak znaleźć trasę trail/enduro


avertos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś się orientuje jak można znaleźć trasę pod rower trail? Google maps nie pokazuje mi wyżyny, co jest słabe. Przez pare tygodni będe mieszkał w Kołobrzegu i chciałbym wiedzieć gdzie moge pojeździć na trailu na kołach 29, do tej pory jeździłęm na XC i znam parę tras ale są one dalekie od tego miasta, ktos wie jak moge uzywajac google maps lub innej aplikacji znaleźć swóją trase?

Wiem że w gdańsku i w Szczecinie są jakieś trasy ale no chcialbym ze swojego domu wyjechac nawet jakbym mial przejechac 30km i dojechac do jakiegos fajnego miejsca.

W koncu nie poto kupuije traila by jezdzic w nim tylko po miescie :)

(Auta niestety nie mam)

Ktos doradzil (bo sam bym tego nie znalazl ) ze przy morzu sa takie trasy, (nie sugerujcie sie miniatórką bo tutaj wkleiło trasę autem), a cos blizej? :D

bo Kurde to prawie 40km, ja dopiero co kupilem rower trail  i mam przeglad zrobic po miesiacu albo po 100km(giant tak mówi), czyli wyjdzie na to ze przeglad bede musial zrobic juz po dwóch dniach :D Ciekawe czy w ogole dojade te 40km haha :D

 

Edytowane przez avertos
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, avertos napisał:

wyjdzie na to ze przeglad bede musial zrobic juz po dwóch dniach

Po dwóch dniach ? Rano odbierasz a po południu wracasz na przegląd. Zobacz sobie dział "dystans":

Połowy roku jeszcze nie ma a taki @kaido2 już ma 13663 km przejechane. Tak się jeździ :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, maku1977 napisał:

Ściągnij sobie aplikacje Trailforks - tam masz wszystkie.

niestety nic nie znajduje w KOłobrzegu ani pobliskie rejony, a to nie prawda bo przy Mrzeżynie sporo jest, takze lipa lipa

Edytowane przez avertos
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, avertos napisał:

niestety nic nie znajduje w KOłobrzegu ani pobliskie rejony, a to nie prawda bo przy Mrzeżynie sporo jest, takze lipa lipa

No masz racje, niema zaznaczonych w Twojej okolicy. A to najwyżej na plaży trenuj na głębokim piachu :))))

Odnośnik do komentarza

Jak się wydaje tyle kasy na tego typu rower to trzeba zaplanować sobie wyjazdy w góry. Przynajmniej większość tak robi. Na Pomorzu tylko TPK w Trójmieście w pełni zasłużenie, pełni funkcję substytutu wypadów w góry. 

Przegląd jest przewidywany kilometrażowo pod zastosowanie w docelowym terenie a nie bujanie się po asfalcie. 

Odnośnik do komentarza

Okej, to każdych z tych rejonów mogę dojechać pociągiem, super ;)

Wstaje rano, wsiadam w pociąg(taniej niz samochodem i latwiej) i jade :D

Do koszalina jest tylko 40min drogi wiec elegancko, do gdanska juz 3h wiec odpada :P kazda trasa ucieszy :P


oby tylko w kazdym pociagu zaakceptowano mój rower :P

Edytowane przez avertos
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...