Majk2005 Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 Witam. Mam krossa hexagona 3.0 chciałbym wymienić amortyzator ( zoom frogo hl 565 czy jakoś tak 80 mm skoku) na sr suntour xcr. Czy byłoby to możliwe i jak się do tego zabrać, pytam bo nie chcę kupować w ciemno. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
elmapeto Opublikowano 28 Maja 2019 Opublikowano 28 Maja 2019 Wyjmujesz stary widelec . Przekładasz dolną bieżnie sterów na nowy i montujesz nowy widelec. Ot to cała filozofia. Upewnij się tylko czy rura sterowa ma ten sam rozmiar(grubość).
ACTIVIA Opublikowano 28 Maja 2019 Opublikowano 28 Maja 2019 Tak, trzeba dopasować długość rury według starego amorka i nabić bieżnie
Gość Opublikowano 28 Maja 2019 Opublikowano 28 Maja 2019 8 godzin temu, ACTIVIA napisał: Tak, trzeba dopasować długość rury według starego amorka i nabić bieżnie ...do tych sterów które posiadasz, bądź kupić całkowicie nowy zestaw sterów pasujący do ramy i amortyzatora. 16 godzin temu, Majk2005 napisał: chciałbym wymienić amortyzator ( zoom frogo hl 565 czy jakoś tak 80 mm skoku) na sr suntour xcr zamienił stryjek kijek, na drążek... No cóż, jakim dysponujesz budżetem???
Majk2005 Opublikowano 2 Czerwca 2019 Autor Opublikowano 2 Czerwca 2019 W dniu 28.05.2019 o 15:26, SpiderMAN napisał: ...do tych sterów które posiadasz, bądź kupić całkowicie nowy zestaw sterów pasujący do ramy i amortyzatora. zamienił stryjek kijek, na drążek... No cóż, jakim dysponujesz budżetem??? Do 500. Sprawdziłem rozmiar mojej rury sterowej, jedyne amory ktore tam wchodzą to 1". Amorów jako takich na rozmiar koła 27.5 z tarczą z rurą sterową śr. 1" za bardzo nie ma. Może jest ktoś w stanie mi jakiś polecić.
Gość Opublikowano 2 Czerwca 2019 Opublikowano 2 Czerwca 2019 50 minut temu, Majk2005 napisał: Do 500. Sprawdziłem rozmiar mojej rury sterowej, jedyne amory ktore tam wchodzą to 1". Amorów jako takich na rozmiar koła 27.5 z tarczą z rurą sterową śr. 1" za bardzo nie ma. Może jest ktoś w stanie mi jakiś polecić. Przykro mi, nic nie znajdziesz pod koło 27,5" ze sterówką 1"... co można nazwać amortyzatorem.
Piotr78 Opublikowano 2 Czerwca 2019 Opublikowano 2 Czerwca 2019 (edytowane) Tam jest 1 1/8 cala. Prosta rura, 9 mm QR. Edytowane 2 Czerwca 2019 przez Piotr78
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się