Marekjago Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 Bardzo proszę o pomoc. . Przywiozłem z Niemiec damkę cyco ebike. Wszystko było ok, ale obudowa kontrolera była pęknięta i w czasie deszczu dostała się tam wilgoć. Muszę gdzieś kupić nowy. Ciężko to znaleźć. Może Wy coś podpowiecie. Pleeasee. . Chciałbym dodać jego zdjęcie, tylko nie wiem jak🤔
Marekjago Opublikowano 27 Maja 2019 Autor Opublikowano 27 Maja 2019 Kurczę, tylko ja piszę z pozycji telefonu i nie ma takiego linku 😏 Jeżeli jesteś w stanie spróbować mi pomóc, to może wysłał bym fotkę na Twojego maila lub telefon. .
13Surykatek Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 (edytowane) A jaki to ma silnik? Edytowane 27 Maja 2019 przez 13Surykatek
Marekjago Opublikowano 27 Maja 2019 Autor Opublikowano 27 Maja 2019 W domu będę dopiero za kilka dni i nie potrafię podać szczegółów. Widzę, teraz pojawiła mi się ikonka do dodawania zdjęć więc dodaję. Zaznaczam też, że inny sterownik raczej nie podpasuje. . Napewno 36v
13Surykatek Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 Pytałem o silnik, bo producenci mają swoje dedykowane sterowniki. Tu masz link do sprzedawcy na E-bay. https://www.ebay.de/itm/372635397670
Marekjago Opublikowano 27 Maja 2019 Autor Opublikowano 27 Maja 2019 (edytowane) Fakt, faktem widziałem to, ale nie ukrywam, iż myślałem że uda kupić mi się coś taniej. Na polskich stronach są, ale podobne, i nie wiem czy pasowały by. Nie chcę ryzykować. Są też dużo tańsze, ale pewnie muszę kupić to na Ebay. Chyba nie ma rady😏 Póki co, dzięki za poświęcony czas i podpowiedź. Pozdrawiam 😉 Edytowane 27 Maja 2019 przez Marekjago Pomyłka w tekście
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się