Łukasz TANDEM Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 Witam. Jeżdżę na/ i składam Tandemy. I zastanawiam się nad zastosowaniem piasty Shimano Alifine 11 jako alternatywa zamiast kasety i reszty sprzętu z tym związanym. Osobiście lubię jeździć na miękkim przełożeniu w swoim tandemie (prototypowym) zastosowałem przełożenie 3×9 40/30/22 × 12-36 Zastanawiam się nad zbudowaniem kolejnego Tandemu, ale z napędem Alifine 11 2×11. Mam pytanie - jak się przekłada napęd 3×9 (jak wyżej) na np. 26/38 + Alifine 11 Czy przełożenie jest podobne czy bardziej miękkie, a może twardsze ?
Gość Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 4 minuty temu, Łukasz TANDEM napisał: Alifine 11 2×11. A jak chcesz utrzymać łańcuch na korbie w takim zestawie?
Łukasz TANDEM Opublikowano 27 Maja 2019 Autor Opublikowano 27 Maja 2019 (edytowane) Jak, jak... ? Tak jak w zwykłym rowerze. W tandemie są 2 łańcuchy 1 łączy korbę przednią (pod nogami pilota) z drugą tylną (pod nogami pasarzera). Drugi łańcuch założony jest na drugiej korbie + napinacz i na zębatkę w kole. Edytowane 27 Maja 2019 przez Łukasz TANDEM
Gość Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 Wiem jak zbudowany jest tandem. To nie jest układ 2 x ... w klasycznym rozumieniu. 1/2/3 x ... oznacza ilość blatów (kół zębatych) na korbie. Alfine będzie działać tylko i wyłącznie z korba jednorzędowa. Jeśli masz i chcesz zachować przednia przerzutkę na korbie głównej to taki układ nie zadziała.
remigiusz Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 Jeździłem na Alfine 8 z trzema blatami z przodu, działało bez zarzutu. Lecz w przypadku tandema to nie ma za bardzo sensu, na jednym blacie rozpędzisz go do czterech dych zachowując sporo mocy na podjazdach czy jadąc z bagażem. W ogóle przednia przerzutka z planeterką to nie ta idea, planetarkę zakłada się po to by część czynności serwisowych mieć z bani, jeszcze lepiej gdy zakłada się z nią pasek zębaty.
Gość Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 6 minut temu, remigiusz napisał: Jeździłem na Alfine 8 z trzema blatami z przodu, działało bez zarzutu. Jak? Zastępując tylną zmieniarek napinaczem?
remigiusz Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 Tak, bez tego ani rusz. Dokładnie zablokowana Sora. 11 minut temu, PrzeLuka napisał: Jak? Zastępując tylną zmieniarek napinaczem?
Gość Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 Człowiek chce się pozbyć tylnej zmieniarki, wymienia na panetarke i montuje napinacz wyglądający jak zmieniarka. Jest sens składania takiego ulepka? Moim zdanie nie ma ale to moja prywatna opinia.
remigiusz Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 Dlatego wcześniej napisałem, planetarka w zasadzie jest dla tych którzy nie lubią grzebać. I tych co potrzebują woła roboczego, dlatego z paskiem zębatym jest max wygody. Ja miałem bo miałem z zmieniarką z przodu, trochę z marszu
Łukasz TANDEM Opublikowano 27 Maja 2019 Autor Opublikowano 27 Maja 2019 Jak, jak... ? Tak jak w zwykłym rowerze. W tandemie są 2 łańcuchy 1 łączy korbę przednią (pod nogami pilota) z drugą tylną (pod nogami pasarzera). Drugi łańcuch założony jest na drugiej korbie i na zębatkę w kole. Za dużo... Skoro koledze działało bez zarzutu na 3×Alifine8 to 2×Alifine11 też powinno. Pytałem o to jak zbliżone jest przełożenie np. 3x9 40/30/22 12-36 do np. 2xalifine11 26/38 Alifine11 Czy np. Bieg 11 w Alifine11 to tak jak by mieć 11 zębów na kasecie czy może mniej lub więcej... I czy np. 1 w Alifine 11 to coś zbliżonego do 36 a moze 42 zębów na kasecie... ? Pytam z ciekawości bo nie mogłem znaleźć przelicznika przełożeń tak by móc porównać np. 3x9 z np. 2x alifine11.
SzpiceR Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 42 minuty temu, Łukasz TANDEM napisał: Czy np. Bieg 11 w Alifine11 to tak jak by mieć 11 zębów na kasecie czy może mniej lub więcej... I czy np. 1 w Alifine 11 to coś zbliżonego do 36 a moze 42 zębów na kasecie... ? Pytam z ciekawości bo nie mogłem znaleźć przelicznika przełożeń tak by móc porównać np. 3x9 z np. 2x alifine11. 1. Musisz wziąć pod uwagę ilość zębów na korbie i zębatkę jaką wrzucisz na alfine 2. Załóżmy, że zakładasz korbę 44z a zębatkę 20z. 44/20 = 2,2 3. Teraz, przez ten "współczynnik", czyli 2,2 mnożysz ratio każdego biegu alfine 4. Dla przykładu alfine 11 ma: gear ratio 1: 0,527 gear ratio 11: 2,153 Żeby policzyć przełożenie dla konkretnego biegu mnożysz te 2,2 przez gear ratio i wychodzi Ci przełożenie na każdym biegu 0,527 x 2,2 = 1,16 2,153 x 2,2 = 4,74 więc, żeby policzyć odpowiednik koronki na kasecie dla "jedynki alfine" rozwiązujesz sobie równanie 44/x=1,16 a dla "jedenastki" 44/x=4,74 czyli alfine 11 przy korbie 44 będzie miało taki zakres przełożeń jak hipotetyczna kaseta 9-38 przy tej samej korbie chyba, że coś poyebałem xd
Łukasz TANDEM Opublikowano 27 Maja 2019 Autor Opublikowano 27 Maja 2019 Dużo tego 😜 ale dziękuję za odpowiedź.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się