Skocz do zawartości

Koszulka bez rękawów


Łukasz_P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamizelki już były, to teraz koszulka. Polecacie jakiegoś konkretnego producenta? Póki co znalazłem FDX, ale nie moje klimaty. I oczywiście Castelli. A coś cenowo pomiędzy?

Opublikowano

Nie wiem czy pomiędzy, ale warta polecenia jest potówka z Decathlona, chyba serii 500. Kosztuje ok. 50 zł i nie widzę za bardzo różnicy pomiędzy nią a innymi które mam m.in. Vitesse, Verge

Opublikowano

a ja u chińczyka zamawiałam :) jestem bardzo zadowolona :)

4 minuty temu, beskidbike napisał:

Nie wiem czy pomiędzy, ale warta polecenia jest potówka z Decathlona, chyba serii 500. Kosztuje ok. 50 zł i nie widzę za bardzo różnicy pomiędzy nią a innymi które mam m.in. Vitesse, Verge

Tylko potówka nie ma kieszonek z tyłu i nie jest rozpinana....

Opublikowano
3 minuty temu, KingaM napisał:

a ja u chińczyka zamawiałam :) jestem bardzo zadowolona :)

Tylko potówka nie ma kieszonek z tyłu i nie jest rozpinana....

A...sorry, ja zrozumiałem, że chodzi o potówkę, a nie zwykłą koszulkę z kieszonkami, tylko bez rękawów ;)

Opublikowano

Ja mam Pearl Izumi Elite In-R-Cool i ogólnie jestem bardzo zadowolony.

  • Pomógł 1
Opublikowano
33 minuty temu, Nemrod napisał:

Ja mam Pearl Izumi Elite In-R-Cool i ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Jak to rozmiarowo wygląda u Ciebie, wzrost do rozmiaru? 

Opublikowano

Mam 172 cm i M. Ale tu rozmiar nie ma aż tak dużego znaczenia. Rękawy i tak nie będą za długie a materiał jest bardzo rozciągliwy.

  • Lubię to! 1
Opublikowano

Bardziej mi chodziło, żeby nie była za długa i się nie zwijała i za krótka, żeby nie podwijała 🙃. To będziemy mieli ten sam rozmiar. Dzięki za pomoc. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...