Łukasz_P Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 Kamizelki już były, to teraz koszulka. Polecacie jakiegoś konkretnego producenta? Póki co znalazłem FDX, ale nie moje klimaty. I oczywiście Castelli. A coś cenowo pomiędzy?
beskidbike Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 Nie wiem czy pomiędzy, ale warta polecenia jest potówka z Decathlona, chyba serii 500. Kosztuje ok. 50 zł i nie widzę za bardzo różnicy pomiędzy nią a innymi które mam m.in. Vitesse, Verge
KingaM Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 a ja u chińczyka zamawiałam jestem bardzo zadowolona 4 minuty temu, beskidbike napisał: Nie wiem czy pomiędzy, ale warta polecenia jest potówka z Decathlona, chyba serii 500. Kosztuje ok. 50 zł i nie widzę za bardzo różnicy pomiędzy nią a innymi które mam m.in. Vitesse, Verge Tylko potówka nie ma kieszonek z tyłu i nie jest rozpinana....
beskidbike Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 3 minuty temu, KingaM napisał: a ja u chińczyka zamawiałam jestem bardzo zadowolona Tylko potówka nie ma kieszonek z tyłu i nie jest rozpinana.... A...sorry, ja zrozumiałem, że chodzi o potówkę, a nie zwykłą koszulkę z kieszonkami, tylko bez rękawów
Łukasz_P Opublikowano 27 Maja 2019 Autor Opublikowano 27 Maja 2019 (edytowane) No właśnie chodzi mi o typową koszulkę 🙂. Coś jak ta Castelli czy FDX poniżej. https://www.bikester.pl/castelli-entrata-3-koszulka-kolarska-bez-rkawow-mczyni-czarny-724724.html?_cid=21_1_-1_9_2313_724724_{creative}_{ifpla:pla}&ef_id=CjwKCAjw8qjnBRA-EiwAaNvhwGyxX4R5Ru0JeqwirGr0fVr42XfjqB9GO1MtJtxFUU4jZKXH4LwDhBoCfPUQAvD_BwE&ev_chn=shop&gclid=CjwKCAjw8qjnBRA-EiwAaNvhwGyxX4R5Ru0JeqwirGr0fVr42XfjqB9GO1MtJtxFUU4jZKXH4LwDhBoCfPUQAvD_BwE https://www.mikesport.pl/fdx-1050-meska-koszulka-rowerowa-bez-rekawkow-czarno-zolta-1.html?gclid=CjwKCAjw8qjnBRA-EiwAaNvhwIn8v0L2JsJxTyEYoYDSaQLuKyJcyIQf-99yZoJli7iiqcUszzv6OhoCwHsQAvD_BwE Edytowane 27 Maja 2019 przez Łukasz_P
Nemrod Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 Ja mam Pearl Izumi Elite In-R-Cool i ogólnie jestem bardzo zadowolony. 1
Łukasz_P Opublikowano 27 Maja 2019 Autor Opublikowano 27 Maja 2019 33 minuty temu, Nemrod napisał: Ja mam Pearl Izumi Elite In-R-Cool i ogólnie jestem bardzo zadowolony. Jak to rozmiarowo wygląda u Ciebie, wzrost do rozmiaru?
Nemrod Opublikowano 27 Maja 2019 Opublikowano 27 Maja 2019 Mam 172 cm i M. Ale tu rozmiar nie ma aż tak dużego znaczenia. Rękawy i tak nie będą za długie a materiał jest bardzo rozciągliwy. 1
Łukasz_P Opublikowano 27 Maja 2019 Autor Opublikowano 27 Maja 2019 Bardziej mi chodziło, żeby nie była za długa i się nie zwijała i za krótka, żeby nie podwijała 🙃. To będziemy mieli ten sam rozmiar. Dzięki za pomoc.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się