Maks58 Opublikowano 22 Maja 2019 Opublikowano 22 Maja 2019 Witam , zastanawiam się nad zakupem piast maszynowych do szosy , nie za majątek , bo aktualnie się już bardzo słabo toczą , polecicie jakieś fajne ? Moje koła to fulcrum racing 1
Kruk Opublikowano 22 Maja 2019 Opublikowano 22 Maja 2019 Novatec robi dobre piasty nie za majątek jak idzie o maszynówki.
Peter Opublikowano 23 Maja 2019 Opublikowano 23 Maja 2019 Ile otworów, jakie szprychy (łepki proste czy zagięte)?
Kruk Opublikowano 23 Maja 2019 Opublikowano 23 Maja 2019 Obawiam się że nawet jak kupisz piastę pod 28 z prostymi szprychami to kołnierze na szprychy w piaście będą inne i bez zmiany długości szprych się nie obędzie, może coś od fulcruma szukaj na maszynie jak idzie o piasty, może wtedy podpasują stare szprychy. Ogólnie może to być nie opłacalne.
Peter Opublikowano 23 Maja 2019 Opublikowano 23 Maja 2019 31 minut temu, Maks58 napisał: O ile się nie myle to 28 i proste I przód i tył 28?
Kruk Opublikowano 23 Maja 2019 Opublikowano 23 Maja 2019 Wpisz sobie frazę fulcrum racing 1 to zobaczysz jakie to koła
Peter Opublikowano 23 Maja 2019 Opublikowano 23 Maja 2019 Tylna piasta system 2:1. Więc ciężko będzie coś znaleźć na rynku co podpasuje pod ten system.
Kruk Opublikowano 23 Maja 2019 Opublikowano 23 Maja 2019 O tym pisałem. bez zmiany szprych chyba się by nie obyło. Lepiej je prze serwisować i sprzedać i kupić nowe lub złożyć.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się