Skocz do zawartości

Dętka 700x25 triban 520


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

jakieś godne polecenia dętki 700x25 do tribana 520? Zakupione kiedyś w decathlonie rozwaliły się 3 pod rząd przy pompowaniu..

Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano
W dniu 21.05.2019 o 08:56, combi napisał:

Zakupione kiedyś w decathlonie rozwaliły się 3 pod rząd przy pompowaniu..

To coś masz nie tak z obręczą, opaską lub oponą, chyba ze trafiłą się jakaś licha seria. Używam dętek Accenta ( to samo co z Deca) i tych zakupionych w Deca, ale miałem też i Conti i Schwalbe.

Opublikowano

Obstawiałbym opaskę i rozwalanie dętki o otwór na nyple. Chyba, że coś siedzi w oponie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...