TrashBike Opublikowano 20 Maja 2019 Opublikowano 20 Maja 2019 (edytowane) Czesc Od dawna mnie kusilo zeby pomalowac wlasnorecznie jakies rower i kupilem sobie taki jeden i sie z nim bawie. Krece wszystko i wstawiam na yt, tak ze jak ktos chce zobaczyc jak totalny amator radzi sobie z remontem to zapraszam na moj kanal. https://www.youtube.com/channel/UCvcl6ZOLd3XO32S-6Dl58ow jak na ten moment skonczylem malowanie ramy wrzucam pare fotek, komentarze i opinie mile widziane. robil ktos z was cos takiego? w sensie nie malowanie na jeden kolor tylko cos bardziej ambitnego? jak wam poszlo? pozdrawiam edit: dodam ze inspiracja do malowania byl ten Pan: https://www.youtube.com/channel/UCj-WTJ7Qa2IbTmNComCIZtw polecam jego kanal to co on robi to jest nie do wiary, ja naklejek prosto przykleic nie potrafilem! a on tam takie cuda wyprawia, musi siedziec na tymi rowerami godzinami, szacunek, FILM A MALOW?ANIA RAMY I EFEKT KONCOWY: Edytowane 21 Maja 2019 przez TrashBike 4
TrashBike Opublikowano 20 Maja 2019 Autor Opublikowano 20 Maja 2019 7 minut temu, PrzeLuka napisał: Fajne kamo 😉 dzieki, moglem chyba zostawic tak jak na ostatnim zdj wygladalo bez naklejek i kombinacji? sam juz nie wiem
Gość Opublikowano 20 Maja 2019 Opublikowano 20 Maja 2019 Tego Ci nie powiem, bo ilekroć coś zrobie to pochwili i tak zastanawiam sie czy daloby się inaczej. Jest dobrze i wyglada naprawde przyzwoicie.
TrashBike Opublikowano 20 Maja 2019 Autor Opublikowano 20 Maja 2019 11 minut temu, PrzeLuka napisał: Tego Ci nie powiem, bo ilekroć coś zrobie to pochwili i tak zastanawiam sie czy daloby się inaczej. Jest dobrze i wyglada naprawde przyzwoicie. ja mam podobnie ale to chyba wynika z braku planu dzialania i okreslonego celu, planowania co chce sie osiagnac, tak zwane robienie na pale i jakos to bedzie a pozniej a moze trzeba bylo tak albo inaczej..... ja zawalilem pare spraw przez pospiech krzywe naklejone naklejki, mozna bylo to zrobic lepiej, mimo wszystko jestem dumny:D odciski na naklejce:D
Kruk Opublikowano 20 Maja 2019 Opublikowano 20 Maja 2019 Mi się bardzo podoba ten wzór siateczki na widelcu i ramie, jak na laika bardzo okey Ci idzie. Tylko prośba w filmikach, mów wolniej i rób space między zdaniami
TrashBike Opublikowano 21 Maja 2019 Autor Opublikowano 21 Maja 2019 18 godzin temu, Kruk napisał: Mi się bardzo podoba ten wzór siateczki na widelcu i ramie, jak na laika bardzo okey Ci idzie. Tylko prośba w filmikach, mów wolniej i rób space między zdaniami Z tym mowieniem to mam wlasnie problem, ale pracuje nad tym wrzucilem wlasnie film z rama (zapraszam do obejrzenia) staralem sie mowic wyrazniej
Kruk Opublikowano 21 Maja 2019 Opublikowano 21 Maja 2019 O wiele lepiej, o to chodzi, mów spokojniej ale wyraźnie, były tam lekkie błędy typy "koloru" zamiast "kolorów" ale jest lepiej to na pewno. Mi się filmik podoba to łapa w górę poszła Co do Etoe to jest Facet Mistrz w malowaniu ram i widelców, zresztą jego usługi nie są tanie bo nawet po 1000 Euro za ramę albo i więcej.
TrashBike Opublikowano 21 Maja 2019 Autor Opublikowano 21 Maja 2019 W dniu 21.05.2019 o 17:45, Kruk napisał: O wiele lepiej, o to chodzi, mów spokojniej ale wyraźnie, były tam lekkie błędy typy "koloru" zamiast "kolorów" ale jest lepiej to na pewno. Mi się filmik podoba to łapa w górę poszła Co do Etoe to jest Facet Mistrz w malowaniu ram i widelców, zresztą jego usługi nie są tanie bo nawet po 1000 Euro za ramę albo i więcej. dzieki, popracuje nad dykcja jesli bede jescze cos nagrywal, 1000 euro wydaje sie duzo, ale tak jak widze teraz, ile to czasu mi pochlonelo zeby pomalowac jako tako i wyszlo co wyszlo,. To co on robi i ile czasu nad tymi ramami musi siedziec i jaka ma cierpliwosc to budzi respekt (po doswiadczeniu z malowaniem jeszcze wiekszy) Ciekaw jestem ile mu wychodzi na godzine na pewno wtedy juz to tak rozowo nie wyglada:P
Kruk Opublikowano 21 Maja 2019 Opublikowano 21 Maja 2019 (edytowane) Noo nic nie stoi na przeszkodzie by kolejną ramę gdzieś kupić i odnowić Noo dla mnie marzenie mieć wymalowaną ramę i amor u niego ;D ale cena zabija. Dlatego tylko chyba topowe ramy są malowane. Edytowane 21 Maja 2019 przez Kruk
TrashBike Opublikowano 21 Maja 2019 Autor Opublikowano 21 Maja 2019 W dniu 21.05.2019 o 17:57, Kruk napisał: Noo nic nie stoi na przeszkodzie by kolejną ramę gdzieś kupić i odnowić Noo dla mnie marzenie mieć wymalowaną ramę i amor u niego ;D ale cena zabija. Dlatego tylko chyba topowe ramy są malowane. Poczatkowo chcialem malowac tego cannondala co mi ukradli nie wiem czy kojarzysz moj post o tym? jak pojade po niego i przywioze to moze go opedzluje, Narazie bede chcial tego zlozyc do konca, hamulce pomaluje sztyce, siodelko jakies kupie i kola. i bedzie git. Carbon wydaje mi sie latwiej malowac w sensie wiecej miejsca bardziej masywne sa rury, wiecej pola do popisu. Wiadomo nikt nie bedzie wydawal 1000e na malowanie ramy wartej 500 euro, dlatego tylko te pro ramy on tam maluje. Szkoda by chyba bylo jezdzic pozniej, w salonie moze gdzies lepiej bylo by powiesic.
zenobek Opublikowano 12 Sierpnia 2019 Opublikowano 12 Sierpnia 2019 Jestem pod wrażeniem....... Ale co dalej? Temat umarł?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się