Mykel Opublikowano 19 Maja 2019 Opublikowano 19 Maja 2019 Szanowni Koledzy i Koleżanki ok 3 lata temu dostałem na urodziny ramę i kilka części, które miały posłużyć jako baza do złożenia roweru... niestety plany życiowe trochę się zmieniły i całość aż do teraz leżały w piwnicy... chciałbym wreszcie skończyć "projekt" rower i w związku z tym mam parę pytań do osób które bardziej się na tym znają. Samo złożenie zlecę serwisowi, bo nie znam się na tym na tyle, żeby składać to samemu, ale brakuje mi jeszcze kilku części w związku z czym mam do Was prośbę o rzucenie okiem czy ma to wszystko ręce i nogi i czy wybrane części pasują do reszty. Mieszkam w Katowicach, przeznaczenie roweru to 60% las/ park, 30% miasto 10% Beskidy. Nie planuje startować w zawodach, rower ma służyć do rekreacji i codziennej jazdy. Będę bardzo wdzięczny za opinie i pomoc. Posiadane części: - rama Accent peak 26 - amortyzator suntour XCR RLR - suport SM-BB52 - manetki SL-M590 (3x9) - mostek accent - kierownica, siodełko, hamulce z tarczami i koła (kaseta 11-32T) zostały mi ze starego roweru Części, które wybrałem do skończenia: - przerzutka przednia: FD-M591 - przerzutka tylna: waham się miedzy RD-M 592 i RD-M772 - stery kross 44mm/56mm HTS-1 TAPERED albo ACCENT HSI-EXE - korba FC-T4060 44-32-22T Czy poza pedałami, linkami i pancerzami jest coś o czym zapomniałem co muszę kupić? Czy taka konfiguracja trzyma się kupy? Z góry dziękuje za pomoc.
Kruk Opublikowano 19 Maja 2019 Opublikowano 19 Maja 2019 Tak, to raczej wszystko pasować, nie zapomnij o gripach i łańcuchu.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się