Witkowski Zbigniew Opublikowano 19 Maja 2019 Opublikowano 19 Maja 2019 Mam problem z blokadą skoku amortyzatora SR Suntour Raidon-XC RL 27,5" 100 mm. Przestała działać po roku użytkowania roweru czy mogę coś z tym zrobić czy lepiej oddać na gwarancji jeżeli się da?
Gość Opublikowano 19 Maja 2019 Opublikowano 19 Maja 2019 Zdejmij pokrywkę blokady, wyjmij wszystko ze środka, wsadź imbus 4, pokręć na maksa w prawo a potem w lewo i sprawdź czy blokada w ogóle dział. Jak nie zadział znaczy tłumik do wymiany. Jak zadziała znaczy, że blokada wymaga regulacji. Podobnie jak na filmie... https://activia.sgl.pl/film_pokaz.php?film_id=14
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się