Skocz do zawartości

Problem z blokadą skoku amortyzatora


Witkowski Zbigniew

Rekomendowane odpowiedzi

Witkowski Zbigniew
Opublikowano

Mam problem z blokadą skoku amortyzatora SR Suntour Raidon-XC RL 27,5" 100 mm. Przestała działać po roku użytkowania roweru czy mogę coś z tym zrobić czy lepiej oddać na gwarancji jeżeli się da?
 

Opublikowano

Zdejmij pokrywkę blokady, wyjmij wszystko ze środka, wsadź imbus 4, pokręć na maksa w prawo a potem w lewo i sprawdź czy blokada w ogóle dział. Jak nie zadział znaczy tłumik do wymiany. Jak zadziała znaczy, że blokada wymaga regulacji. 

Podobnie jak na filmie...

https://activia.sgl.pl/film_pokaz.php?film_id=14

Witkowski Zbigniew
Opublikowano

Wielkie dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...