rastahill

SHIMANO SH-ME400 ME4

Rekomendowane odpowiedzi

rastahill

Witam mam takie pytanie czy ktoś z Was posiada takowe buty jak w temacie, jeśli tak to proszę o opinie, wady, zalety. Sam szukałem w necie bo nie jestem aż takim leniem :). W temacie spd jestem zielony i będą to moje pierwsze buty tego typu, wiem że można taniej ale raz że mi się spodobały a dwa że nie lubię kupować czegoś tańszego by po czasie stwierdzić że jednak mogłem zainwestować ciut więcej :P. Pedały Shimano PD-M520 takowe planuję kupić a bloki to już sam nie wiem ale pewnie takie jak zaleci sprzedawca by pasowały do tego zestawu. Myślę że jednokierunkowe i liczę że jakoś to przetrwam choć jakie większość strach mnie ogarnia. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pluto

Używam te buty. Mi one pasują idealnie, myślę że są spoko na pierwsze buty :) Wad jak na tą chwilę nie widzę:) Zalety to dobre zapięcie, wentylacja spoko i wygoda(ale to zależy od gustu)

Pozdro.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rastahill

Dzięki za odpowiedź, własnie staram się ogarnąć jakiś sklep gdzie będą te buty na miejscu ale jest kiepsko no ale może w środę udam mi się w końcu takowe przymierzyć,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mech

Witaj rastahill używasz tych butów możesz napisać jak Ci się spisują?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi