stasiu

jakie plany na 2019r w temacie turystyki rowerowej ?

Rekomendowane odpowiedzi

stasiu

Ciekawe jakie macie plany na  turystykę rowerową .? jakie trasy ? jakie odległosci ?

Szukam inspiracji gdzie by tu jechać, na tę chwile to wiem zę pojade ale nie wiem gdzie .( +/-  600 do 1000km - kwestia ile będe miał wolnego )  
Byle tanio było bo tak lubie . ( nie to żebym kasy nie miał - mam jej full  :) ) ale podróżuje według zasady "łowców niewygód" jak jest wygodnie to  nie ma przygody :)
 a może ktoś ma taki sam plan jak ja, że  planu nie ma? :)

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pavello

Ja rozważam przejechanie polskiego wybrzeża we wrześniu. Myślę o trasie o Świnoujście - Nowa Karczma omijając główne asfaltowe drogi, bez żadnej spiny, noclegi w jakieś agroturystyce czy kwaterach, pakowanie na bardzo lekko. Ale póki co nie planuję nic dokładniej bo nie wiem jak będzie z czasem ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pizzaq

Ja mam w planie dalszą eksplorację Borów Tucholskich, jako główny punkt programu mam to: https://www.gpsies.com/map.do?fileId=wsmsobbzmyytxtju oprócz gwoździa jeszcze kilka wypadów nad którymi rozmyślam w tamtym rejonie w granicach 70-100 km na jeden strzał. Kolejne trasy będą w okolicach Darłowa, będę próbował przejechać trochę plażą. A jak wszystko pójdzie dobrze, możliwe że zrobię wypad w Sudety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Korposzczur

Lista celów na ten rok była długa, ale ostatecznie pozostały:

1. Rzeszów - Kraków (180 km) - jednak to będzie duże wyzwanie, bo na płaskich trasach szybko odcina mi prąd.
  2. Rzeszów - Przemyśl - Rzeszów (160 km) - trasa interwałowa, ale zobaczymy, co z tego wyjdzie
  3. Rzeszów - Przeworsk - Rzeszów (100 km) - powtórka - jechałem zimą i o dziwo mnie nie odcięło
  4. Rzeszów - Strzyżów - Rzeszów (100 km) - powtórka, ale zmodyfikowaną i rozszerzoną trasą
  5. Rzeszów - Niwiska - Dębica (90 km) - tym razem przez lasy

Z listy wypadły: Leżajsk, Miejsce Piastowe, Katowice, Częstochowa, Zamość, Roztocze, Lwów. Trasę do Leżajska prawdopodobnie pokonam w przyszłym roku. Co do pozostałych celów, to pomogę sobie pociągiem. Chodzi o to, żeby coś pozwiedzać niż pokonać trasę po asfalcie z punktu A do B. Chcę też zwiedzić okolice Krakowa.

Edytowane przez Korposzczur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
foxy

A ja nowe gminy mam do "pokolorowania na zielono " na zaliczgmine.pl tak naprawdę to byle gdzie, bez planu  ale tam gdzie jeszcze nie byłam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi