Skocz do zawartości

Maltrack


Obryk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem, nie warty tej kwoty kompletnie...

Na pewno nie jest to opłacalny zakup.

Opublikowano

A moim zdaniem tylko kolor jest fajny :)

Opublikowano

Jakby miał teraz kupować coś na kołach 26'' to tylko jakiś retro MTB. To co zobaczyłem w linku to obraz nędzy i rozpaczy.

Opublikowano

Jestem nowicjuszem i sam się dużo uczę czytając , oglądając jakieś porady, ale też bym go nie kupił. Wiem dumny opis hamulce hydrauliczne, amortyzator... tylko po co Ci to wyposażenie wątpliwej jakości na las, łąki? To już lepiej zwykle hamulce, sztywny widelec . A za te pieniądze kupisz prostszy rower, ale solidniejszy do zwykłej rekreacyjnej jazdy.

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...