Tomek P Opublikowano 17 Maja 2019 Opublikowano 17 Maja 2019 Siema Szajbajki, mam problem praktycznie od początku, rower Trek X-Caliber 9, napęd 2x10, przód SRAM x7, tył Shimano XT, łańcuch KMC X10, przy zrzucaniu łańcucha z przodu z dużego blatu na mały zaciąga mi łańcuch tak że się łańcuch blokuje w przedniej przerzutce że masakra. Dzieje się to tylko przy obciążeniu wystarczy niewielkie, natomiast gdy lekko kręcę korbą nigdy. Macie też tak? Czy to jakaś wada przerzutki SRAM? Czy to można w jakiś sposób wyeliminować?
Red Opublikowano 17 Maja 2019 Opublikowano 17 Maja 2019 Sprawdź kształt zębów blatów. Być może któryś z nich po prostu nie puszcza łańcucha. Jeśli taki znajdziesz to pilniczek w łapkę i robisz lekką korektę. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się