fisman Opublikowano 15 Maja 2019 Opublikowano 15 Maja 2019 Cześć Koleżanki i Koledzy Prośba o poradę od doświadczonych riderów Planuje wrócić do aktywnego jeżdżenia i potrzebuję Waszej pomocy. Planowane trasy głównie lasy, niewielkie górki i gdzieniegdzie asfalt pomiędzy trasy średnio 30-50 km. Trochę zjazdów i skoków, ale nic zawodowego. Teraz już bardziej dla własnej przyjemności i odrobiny adrenaliny Planowany budżet +/- 3000 PLN Chciałbym coś zbliżonego do poziomy osprzętu DEORE Czy Rockrider 560 to sensowny sprzęt?https://www.decathlon.pl/rower-mtb-st-560-275-id_8364715.html Z góry dziękuję za pomoc
Gość Opublikowano 16 Maja 2019 Opublikowano 16 Maja 2019 Poczytaj także opinie w tym wtku https://forum.szajbajk.pl/search/?&q="rockrider 560"&search_and_or=or&sortby=relevancy
Piotr78 Opublikowano 16 Maja 2019 Opublikowano 16 Maja 2019 Jak ma być z marketu to kup taniej to samo ( a nawet lepszy ) : https://www.mediaexpert.pl/rowery-mtb/rower-indiana-x-pulser-5-9-m19-czarny,id-1161288 Lub w podobnej cenie do francuza, ale lepszy : https://www.mediaexpert.pl/rowery-mtb/rower-indiana-x-pulser-6-9-m19-czarno-brazowy,id-1272956
Gość Opublikowano 16 Maja 2019 Opublikowano 16 Maja 2019 Godzinę temu, Piotr78 napisał: Jak ma być z marketu to kup taniej to samo ( a nawet lepszy ) : https://www.mediaexpert.pl/rowery-mtb/rower-indiana-x-pulser-5-9-m19-czarny,id-1161288 Lub w podobnej cenie do francuza, ale lepszy : https://www.mediaexpert.pl/rowery-mtb/rower-indiana-x-pulser-6-9-m19-czarno-brazowy,id-1272956 No powiem Ci, że zaskakująco dobrze to wygląda pod względem osprzętu w tym droższym wariancie, gdybym był na kupnie to rozważyłbym X-Pulsera
fisman Opublikowano 16 Maja 2019 Autor Opublikowano 16 Maja 2019 Dzięki Panowie za komentarz. Wyszukiwarka nie pokazała mi tych wątków. A w tym budżecie +_ 3000 może macie innego faworyta? Nie miałem zamiaru kupować marketowych, a wręcz przeciwnie, ale w Łodzi na razie objechałem BIKEMIe GOLD sport i nie mieli za bardzo wyboru
fisman Opublikowano 18 Maja 2019 Autor Opublikowano 18 Maja 2019 Dziś miałem objazd po sklepach: Proponowano mi takie opcje, co sądzicie? Ewentualnie może polecacie jeszcze coś innego? Ja mam 170 cm. Myślę o kołach 27,5, choć część sprzedawców naciskała na 29. skąd to parcie? Wydaje mi się, że 27 będzie dla mnie bardziej komfortowe, lżejsze i bardziej skrętne. GIANT talon 1 GE https://www.dobrerowery.pl/giant-talon-1-ge-black-2019?combination_id=28014&gclid=Cj0KCQjw2v7mBRC1ARIsAAiw348jmp4Q64ShvSiKTUcGDWKWhUnWFr9jmQ4ykCoauU7jgk_hra2VhCYaAlMvEALw_wcB i znalazłem jeszcze zeszłorocznego https://sprint-rowery.pl/rower-gorski-giant-talon-1-ge-2018?utm_product_id=10793&gclid=Cj0KCQjw2v7mBRC1ARIsAAiw349CaEUR5vfq_Ggj0tFVmPQ0obf-AJ-xqSP0UsIuaLcnwjHa6MIJlusaArtEEALw_wcB TREK XCALIBER 7 https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-górskie/rowery-xc/x-caliber/x-caliber-7/p/23147/ i 8 https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/pl/pl_PL/rowery/rowery-górskie/rowery-xc/x-caliber/x-caliber-8/p/23156/ KTM Ultra Fun https://ktm-bikes.net/ktm/rowery-ktm-2019/mtb-hardtail/ktm-ultra-fun-29-27-shimano-deore-xt-deore/ ======================================================================================================================== Dla mojej ładniejszej połówki 161 cm zaproponowali takie cudeńka: LIV Tempt 0 GE https://www.liv-cycling.com/pl/tempt-0-ge ale w duzo lepszej cenie CUBE ACCESS WS RACE https://www.bikester.pl/cube-access-ws-race-mtb-hardtail-kobiety-czerwony-fioletowy-857062.html?gclid=Cj0KCQjw2v7mBRC1ARIsAAiw34-VC726hwFXuMDjvcyZvT5_l4oNC9RKab4dNEInYAsPhW62aDslrEIaAkMHEALw_wcB&_cid=21_1_-1_9_175_857062_{creative}_{ifpla:pla}&ef_id=Cj0KCQjw2v7mBRC1ARIsAAiw34-VC726hwFXuMDjvcyZvT5_l4oNC9RKab4dNEInYAsPhW62aDslrEIaAkMHEALw_wcB&ev_chn=shop
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się