Skocz do zawartości

Prośba o opinię B'TWIN RockRider 560


fisman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Koleżanki i Koledzy

Prośba o poradę od doświadczonych riderów :)

Planuje wrócić do aktywnego jeżdżenia i potrzebuję Waszej pomocy. 
Planowane trasy głównie lasy, niewielkie górki i gdzieniegdzie asfalt pomiędzy :) trasy średnio 30-50 km.

Trochę zjazdów i skoków, ale nic zawodowego. Teraz już bardziej dla własnej przyjemności i odrobiny adrenaliny :)

Planowany budżet +/- 3000 PLN

Chciałbym coś zbliżonego do poziomy osprzętu DEORE 

Czy Rockrider 560 to sensowny sprzęt?
https://www.decathlon.pl/rower-mtb-st-560-275-id_8364715.html

Z góry dziękuję za pomoc

Opublikowano
Godzinę temu, Piotr78 napisał:

No powiem Ci, że zaskakująco dobrze to wygląda pod względem osprzętu w tym droższym wariancie, gdybym był na kupnie to rozważyłbym X-Pulsera

Opublikowano

Dzięki Panowie za komentarz.

 

Wyszukiwarka nie pokazała mi tych wątków.

 

A w tym budżecie +_ 3000 może macie innego faworyta?

Nie miałem zamiaru kupować marketowych, a wręcz przeciwnie, ale w Łodzi na razie objechałem BIKEMIe GOLD sport i nie mieli za bardzo wyboru

 

 

Opublikowano

Dziś miałem objazd po sklepach:

Proponowano mi takie opcje, co sądzicie? Ewentualnie może polecacie jeszcze coś innego?

Ja mam 170 cm. Myślę o kołach 27,5, choć część sprzedawców naciskała na 29. skąd to parcie? Wydaje mi się, że 27 będzie dla mnie bardziej komfortowe, lżejsze i bardziej skrętne.

 

GIANT talon 1 GE

https://www.dobrerowery.pl/giant-talon-1-ge-black-2019?combination_id=28014&gclid=Cj0KCQjw2v7mBRC1ARIsAAiw348jmp4Q64ShvSiKTUcGDWKWhUnWFr9jmQ4ykCoauU7jgk_hra2VhCYaAlMvEALw_wcB

i znalazłem jeszcze zeszłorocznego

https://sprint-rowery.pl/rower-gorski-giant-talon-1-ge-2018?utm_product_id=10793&gclid=Cj0KCQjw2v7mBRC1ARIsAAiw349CaEUR5vfq_Ggj0tFVmPQ0obf-AJ-xqSP0UsIuaLcnwjHa6MIJlusaArtEEALw_wcB

 

TREK XCALIBER 7 

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-górskie/rowery-xc/x-caliber/x-caliber-7/p/23147/

i 8

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/pl/pl_PL/rowery/rowery-górskie/rowery-xc/x-caliber/x-caliber-8/p/23156/

 

KTM Ultra Fun

https://ktm-bikes.net/ktm/rowery-ktm-2019/mtb-hardtail/ktm-ultra-fun-29-27-shimano-deore-xt-deore/

 

========================================================================================================================

Dla mojej ładniejszej połówki 161 cm zaproponowali takie cudeńka:

LIV Tempt 0 GE

https://www.liv-cycling.com/pl/tempt-0-ge  ale w duzo lepszej cenie

 

CUBE ACCESS WS RACE

https://www.bikester.pl/cube-access-ws-race-mtb-hardtail-kobiety-czerwony-fioletowy-857062.html?gclid=Cj0KCQjw2v7mBRC1ARIsAAiw34-VC726hwFXuMDjvcyZvT5_l4oNC9RKab4dNEInYAsPhW62aDslrEIaAkMHEALw_wcB&_cid=21_1_-1_9_175_857062_{creative}_{ifpla:pla}&ef_id=Cj0KCQjw2v7mBRC1ARIsAAiw34-VC726hwFXuMDjvcyZvT5_l4oNC9RKab4dNEInYAsPhW62aDslrEIaAkMHEALw_wcB&ev_chn=shop

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...