Skocz do zawartości

[Opony] X-King - Moutain King, która na przód ?


bartekostroda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Miałem dwie opony X-King 29x2.2. Jedną uszkodziłem i przez pomyłkę kupiłem Moutain King (nie pytajcie jak to się mogło stać ☺️).

Którą w tym przypadku lepiej dać na przód ?

Opublikowano

Mountain King na przód X-King na tył. I to nawet lepiej, bo Mountain King dobrze sprawdza się jako opona trakcyjna.

Opublikowano

Tak też myślałem 😉

Opublikowano

W takiej opcji - MK przód i XK tył - latam na swoim antyku i na mniej uczęszczane ściezki jest to bardzo fajny zestaw.

Opublikowano

Ja wolę i przód i tył XK - świetne, uniwersalne opony

Opublikowano

Przejechałem się dzisiaj kawałek i całkiem nieźle to jedzie. Jutro sprawdzę w lesie, a w niedzielę start w zawodach ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...