Skocz do zawartości

Ustawki Gravelowe - Warszawa i okolice


Fimala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej wszystkim,

Wychodzę z propozycją wspólnej jazdy w tą sobote 18.05.2019 Jak na pierwsze spotkanie w gronie gravelowym proponuje znaną i lubianą wodną pętle:

https://www.strava.com/activities/1959244842
 

Będzie to około 100km przyjemnych, niezbyt wymagających szuterków. Pogoda zapowiada mieszana. Ciepło, ale może być trochę deszczu. Punkt zbiórki to np placyk przed Stadionem Narodowym od strony Waszyngtona. Wstępnie godzina 9:00? Jeśli macie/znacie kogoś kto śmiga na gravelu to podajcie dalej. Dajcie znać co myślicie o takiej opcji.

Pozdro

Filip

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...