Fimala Opublikowano 15 Maja 2019 Opublikowano 15 Maja 2019 Hej wszystkim, Wychodzę z propozycją wspólnej jazdy w tą sobote 18.05.2019 Jak na pierwsze spotkanie w gronie gravelowym proponuje znaną i lubianą wodną pętle: https://www.strava.com/activities/1959244842 Będzie to około 100km przyjemnych, niezbyt wymagających szuterków. Pogoda zapowiada mieszana. Ciepło, ale może być trochę deszczu. Punkt zbiórki to np placyk przed Stadionem Narodowym od strony Waszyngtona. Wstępnie godzina 9:00? Jeśli macie/znacie kogoś kto śmiga na gravelu to podajcie dalej. Dajcie znać co myślicie o takiej opcji. Pozdro Filip
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się